Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Betada DK gormedim desem yeridir, ne lvllerken ne sonrasinda. Mage,lock iyi gibiydi. Retri pala ve shaman oynayan coktu.

Dün pvp test geldi betaya. Full gear alabiliyorsun vs ama isler cooook karmasik. Helm, shoulder ve cheste gelen özellik kismi heaaplari degistiriyor. Vendorda 12 tane helm vardi mesela statlari ayni :) beyn dondu oyunu kapattim ahahahav.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Betada DK gormedim desem yeridir, ne lvllerken ne sonrasinda. Mage,lock iyi gibiydi. Retri pala ve shaman oynayan coktu.

Dün pvp test geldi betaya. Full gear alabiliyorsun vs ama isler cooook karmasik. Helm, shoulder ve cheste gelen özellik kismi heaaplari degistiriyor. Vendorda 12 tane helm vardi mesela statlari ayni :) beyn dondu oyunu kapattim ahahahav.

DK'nın 3 spec'i de gayet güzel durumda.

Shadow Priest, genel olarak Shaman kötü durumda, 8.1'e kadar da üstünde durmayacaklarmış. Enhin teması güzel olsa da rotasyon ve ability tabanlı sıkıntıları var, elemental da öyle ve hala tunningde nerf yiyor.

En iyi rework ve muhtemel güzel specler Demonology Warlock, Arms ile Fury Warrior, UH ve Frost DK. Bu specler çok güzel rework yediler hem ability hem talent-wise ve baya keyifliler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aslında Paladinle devam etmeyi planlıyordum. Tank pala, her daim iyi. Zaten hardcore raider değilim, casual tatmin eder, yer rahat bulurum vs diyodum ama Fury Warrior da göz kırpıyor DK'da. Forumlara falan bakıyorum, DK'yı herkes çok beğenmiş, Youtube videolarında da DK ön planda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...