Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

Biyik said:

çok abartılacak bir şey söylemedim alınma o kadar
sadece ilginç geldi böyle heyecanlı heyecanlı anlattığınız için

OLM SENİ KIYMIK KIYMIK EDERİZ LAĞN
BLİZART > DİyER HER ŞEY

Sen getirmedin mi bu tipi buraya? Ikinizi ust uste koymak lazim kiymik kiymik ederken.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

Saeros said:

Biyik said:

çok abartılacak bir şey söylemedim alınma o kadar
sadece ilginç geldi böyle heyecanlı heyecanlı anlattığınız için

OLM SENİ KIYMIK KIYMIK EDERİZ LAĞN
BLİZART > DİyER HER ŞEY

Sen getirmedin mi bu tipi buraya? Ikinizi ust uste koymak lazim kiymik kiymik ederken.

http://backoffice.destekdukkan.com/upload/buyuk/bcfc3d15-ec10-42b9-bc4f-b1ae9d1e85b7.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bir tane cümleden yola çıkarak roman yazarsın mesele o değil.
benim dediğim, çok sınırlı bir fantezi evreninden benzer hikayeler ve karakterler üzerine yoğunlaşarak oyuncu kitlesini kendisine yakın tutmak başarıdır diyorum, başka şey demedim, boşa triggerlanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

bir tane cümleden yola çıkarak roman yazarsın mesele o değil.
benim dediğim, çok sınırlı bir fantezi evreninden benzer hikayeler ve karakterler üzerine yoğunlaşarak oyuncu kitlesini kendisine yakın tutmak başarıdır diyorum, başka şey demedim, boşa triggerlanmayın.

Şurda her yazdıgın ile dalga geçiyoruz. kimsenin sana ciddi cevap verdiği olmadı inatla her yazdıgının altına " kızmayın ,heyacan yapmayın, triggerlanmayın v.b.." şeyler yazıyorsun.

niye sürekli kızmamızı istiyorsun abi ? zevk falanmı alıyorsun :D?

Bak sonunda ciddi yazdım sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

blizzard hala bu saçma senaryolarla iyi yemliyor kitlesini ya helal ben ortaokul lisede aa arthas eline gül yaprağı aldı babayı doğradı derken heyecanlanıyordum hala heyecan yapan var benzer şeylere demek ki

süper senaryolu mmorpg'lar oynuyorsun demek ki.
Hugo Award da almışlar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

şöyle bir teori var.

Şimdi Saurfang esir alındı. böylece orgrimmar lidersiz kaldı. Blizzard ta Thrall ın BFA da aktif rol alacagını belirtmişti. saurfang esir alınınca muhtemelen Gs nin başına dönen fatih terim gibi. THrall da orgrimmarın başına geçecek. böyle bir olay var.

şunu da at fava bekle. thrall sylvanas ile papaz olucak ve garrosh un true horde devriminin değerini anlayacak ve thrall orcları kurtardıgı dönemdekinden daha büyük bir olaya ön ayak olacak :D

metzen bıraktı blizzardı tralldan daha hiç bişey olmıcak boşa o teoriler.Sadece adamın bunca yıllık emeğine saygıdan öldürmüyorlar karaketeri vojin yerine o ölürdü yoksa legionda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağır spoiler :P

Saurfang:

Zandalari horde senaryosunda stockade i basıyor horde, bende saurfang i kurtaracaklar herhalde diyordum ama zandalari prensesi ve prophet i kurtarıyormuşuz. Saurfang ide gelmişken çıkarıyorsunuz ama adam ben onları oyalarım vs diyip 'beni boy king'e götürün konuşmak istiyorum dedikten sonra yürüyüp çekip gidiyor, başka bir plot var yani :P yoksa rahat kurtaracağınız ortam varken adam gelmiyorum diyor heh.'

https://www.youtube.com/watch?v=9dNC2H_VuEo

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...