Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Anduin babasının ölümünden Sylvanas’ı sorumlu tutuyor tırıvırı üzerine mi olacakmış şimdi content?

Bu arada cinematic gerçekten efsane.

İyi Lich King ya da Deathwing’i getirmediler yine, getirseler şaşırmazdım. Bir de, Sylvanas Horde ruhuna çok aykırı ya. Orada sıradan bir Orc ya da bir Troll For Da Horde! diye bağırsa etkisi daha geçerli olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun Horde vs Alliance olarak çıktı, sürekli Hordelliance olarak ortak bir düşmana karşı savaşacaklarsa ortak bir grup olsun ayrılmasın. Ben kendi adıma bezdim artık her exp öncesi "oo sylvanas kankam gel birlikte legion kesek" tribinden. Bu expte de benzer bir ortak düşman olmasın ya artık, Ally vs Horde bir büyük savaş görelim, dağılsın Azeroth. 2 sene sonra gene Old Gods gelir birleştirirler.

Cinematic güzeldi bu arada bence, konuyu da iyi oturturlarsa yürür bu iş. Vanilla seviyor istiyor insanlar diye aslında bir bakıma Vanilla zamanına dönmüş olacak konu kendi içinde Horde vs Alliance.

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/page_media/yx/YXJZKZZNGX8S1468596386490.jpg
Buralardan nerelere geldi oyun, tekrar geri dönüyor olması bu içeriğin bence güzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

Contentin horde için son bossu anduin, allience için sylvanas olsun bi kere de farklı olsun bu işler ya.
Exp sonunda sarferas çıkaın mwahahah kandırdım sizi birbirinize düşürdüm desin ve yeni pakete onun sağ elini dövelim falan.
Yani şu horde ve allienceı ya temelli dost kılacak bi fedai olsun hikayede ya da kandırmasınlar milleti. Erojen bölgeye cüccük hareketi yaparcasına hikaye bi ileri bi geri...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sylvanasın yanındaki yaşlı orc saurfang diyorlar? 3 tane ok yedirdiler adama. bide koca "Supreme Commander of the Might of Kalimdor" olan adamı Piyade eri gibi en öne atmışlar. bu sebeple pek ihtimal vermedim ama hakkat saurfangmi o orc? normal şartlar altında saurfang in o kuşatmayı tek başına kırması lazım asdasdsad:D
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Abi oyun Horde vs Alliance olarak çıktı, sürekli Hordelliance olarak ortak bir düşmana karşı savaşacaklarsa ortak bir grup olsun ayrılmasın. Ben kendi adıma bezdim artık her exp öncesi "oo sylvanas kankam gel birlikte legion kesek" tribinden. Bu expte de benzer bir ortak düşman olmasın ya artık, Ally vs Horde bir büyük savaş görelim, dağılsın Azeroth. 2 sene sonra gene Old Gods gelir birleştirirler.

Kesinlikle katılıyorum. Warcraft'ın özü orc vs. human ama horde senelerdir bi tane human kesmedi, üstüne orc bir sürü orc kesti..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada patch geldiği gibi "pati" community açalım, expansion için en hoşuma giden şeylerden biri oldu, seneler önce oynadığım MMOlarda olan bi özelliğin oyuna yeni geliyor olması çok manidar (city of heroes oynarken badgehunterlarla az mı takıldık orda :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Oradan buradan alabildiklerini özetlemişler, neyseki her server a 6 tane daha karakter slotu geliyormuş.

Battle for Lordaeron kicks off expansion. Teldrassil is burned down by Horde.
New Alliance Continent: Kul Tiras
New Horde Continent: Zandalar
Epic "War Campaign" will tell the story and bring you to the other faction's continent at max level
World quests and emissaries are here to stay.
Zone scaling in the old world. Expansions now have level ranges that cap.
Heart of Azeroth is a new artifact neck that uses Azerite to power up itself and three armor slots.
Island Expeditions: 3-player scenarios
Warfronts: 20 main faction raids inspired by Warcraft RTS roots
Removal of PVP/PVE server rulesets. Personal choice toggle now.
10 dungeons at launch
Ul'dir is the first raid.
Azshara is part of the story
Gameplay and Systems Deep Dive Panel Recap
Gain Azerite from playing the game
Island Expeditions are role agnostic and have dynamic replayability
New AI behaves unpredictably and makes strategic decisions
First Warfront is Stromgarde
WoW Communities are new social groups that help players of similar interests play together
Battle for Azeroth - Allied Races
Unlock 6 new race options via quest chains to fight for your faction
Alliance: Void Elves, Lightforged Draenei, Dark Iron Dwarves
Horde: Highmountain Tauren, Nightborne, Zandalari Trolls
More coming after launch
Designcraft: Building Blocks of Level Design Panel Recap
Panel detailed the process of creating a zone in World of Warcraft
Art of World of Warcraft Panel Recap
New spell effects for Warlocks are on the way
Upright standing orcs are coming as well. Toggle between hunched and upright in the Barber Shop
New druid forms for Allied Races capable of being druids
Live Q & A with the Developers
Stat squish and item squish
Unique raid buffs are back and are class specific
Titanforging will continue, however, slots affected by the Heart of Azeroth can't warforge/titanforge.
More character customization options coming in expansion.
Jaina is not a villain, just flawed
Void Elves will switch into a void form in combat and have a more normal form when desired.
Timewalking will be expanded
Flying will unlock similar to Legion
The Legion legendary system is gone in Battle for Azeroth
Starting bag will increase in size if you have an authenticator attached to your account
Worgen/Goblin updates are on the way, but not for 8.0
Players get 6 new character slots per realm.
Boss Design Workshop Panel Recap
Watch the boss design team discuss mechanics of one of the new bosses in Battle for Azeroth
Shadow the Fox Plush announced for charity
Sosyal ağlarda paylaş

pve kısmından ses seda yok kim olucak ne olucak belli değil daha ama kesicek adam kalmadı diyebiliriz. güç dengesine göre bakarsak.Gerçi deathwingden sonra son boss diye garrosh getiren blizzarda görede çokta tın güç dengesi.

Hea bu arada legencdaryleri bırakıyoruz bunu nası bağlıcaklar acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla legendaryler olmayacak gibi anlamadım ben, sadece legion legendary sistemi gidiyor sanırım. Milletin sub ları açık tutacak şeyler lazım tabi.

Q: Are spec specific legendaries continuing in Battle for Azeroth?
A: The Legion legendary system is being retired in a very epic way, but not something to be revealed yet. Team learned a lot from the system and liked a lot of aspects of it,however, they are not ready to reveal the future of acquiring legendaries.

yani legendary yine olacak ama nasıl alınacağı belli değil belki yine saçma sapen drop, grind olur tüm raidden 1-2 kişi anca alır vs.

PVE kısmında da ilk raid yine troller

http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/673047.jpg

bir raid de Azshara üzerine olacak orası belli ama expansion sonu mu olur yoksa arada kestirtip daha büyük bir gücün üzerine mi oynayıp diğer expansion a bağlarlar belli değil :)

http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/673050.jpg

Herifler legion çıktığı an bu expanionla uğraşmaya başlamışlar, muhtemelen diğer expansion konusu ve nasıl bağlanılacağı bellidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

4 tane yeni race görünüyor sitede (6 tane yazıyor gerçi)
Void elf , lightforged draenei (alliance)
Nightborne , Highmountain Tauren (horde)

anasını satıyıp bildiğin UO Emulator ırkı gibi. siyaha boya elfi void elf, Drenaiyi beyaza boya lightforged drenai. Bu ne ya alıştık zaten aynı mobu boyayıp boyayıp salmalarına herifler ırklarıda boyayığ satacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...