Jump to content
Darksun

WoW Classic Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 17 Şub 2020, 07:43

Eskiden öle öle keşfediyorduk şimdi sadece rolleri yerine getiriyoruz ondan kolay geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 08:22

Ben Two-Handed silaha karar veremiyorum ya BWL'den alacağım, DKP baya yüksek olduğu için sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum bid'lerken.

BiS ilki gözüküyor ama Ashkandi de enfes silah.

https://classic.wowhead.com/item=19334/the-untamed-blade

https://classic.wowhead.com/item=19364/ashkandi-greatsword-of-the-brotherhood

Hatta şu da iyi baya,

https://classic.wowhead.com/item=19353/drake-talon-cleaver

-Deno- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 08:36
On 15.02.2020 at 22:48, tinu dedi ki:

bize acilen fury warrior lazım bir kaç tane... paladin lazım... druid lazım ... gold ile karakter transferi yoktu dimi

Goldla sure alip onu blizzard balance a cevirebilirsen belki ordan olabilir. Ama payment methoda koymamis da olabilirler millet cok abuse edebilir diye

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 08:41

varsa yardımcı olurduk fury warrior transfer için 🙂 bakmak laızm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 09:10
46 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Ben Two-Handed silaha karar veremiyorum ya BWL'den alacağım, DKP baya yüksek olduğu için sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum bid'lerken.

BiS ilki gözüküyor ama Ashkandi de enfes silah.

https://classic.wowhead.com/item=19334/the-untamed-blade

https://classic.wowhead.com/item=19364/ashkandi-greatsword-of-the-brotherhood

Hatta şu da iyi baya,

https://classic.wowhead.com/item=19353/drake-talon-cleaver

Ashkandi'ye needlersen warriorlar sesini cikarmasa da acayip bozulurlar bence, guildin huzuru olarak paladin olarak Untamed'e git derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 10:06

asscandy hunter silahı değil mi? ha tip olarak isterse mage silahı olsun yine alınır dfs

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 10:14

Every item is a hunter item.

Warrior'lar bişi demeyebilir, çünkü ben de birçok MC item'ını onlara bıraktım. Yani öncelikli olarak onlar aldı, bid'leyip DKP arttırmadım.

Paladin için Bis Untamed gözüküyor zaten de, ne bileyim üç silah arasında en kötüsü o gibi aslında ya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 11:47

Beyler bir öneri alayım. Mage olsanız 8/8 t2 almak istermiydiniz, guildde rolle itemleri alıyoruz, şuan silah vs Belt hariç benim tüm itemler bis. BWL gelince öneri sunuldu, 8/8 isteyen mage varsa ona tüm set itemler de öncelik vereceğiz diye. Misal t2 bileklik çıkınca doğrudan alçak ama bis bilekliği en son alacak şekilde. Diğer silah, trinket vs gene normal roll. Ne dersiniz, öncelik alıp setmi dizsem yoksa rolle ve drop sansami guvensem

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Şub 2020, 11:50

bildigim kadarıyla 2 set parcası dışında t2 biraz yalan 8 bonusu eh ama işte eh.. biraz guide falan bak kesin bulurusun. bu arada ben classici retailde ally oynamıştım, horde bayaa zor bu threat konusunda allyda ne güzel palacıklar buff falan veriyorda horde da aggro management olayı bayaa kasıntı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Şub 2020, 21:43

Abi hala oyun eskisi gibi zor degil falan yazanlarınız var.. Suan biz Shadow of Necropolis patch'ini oynuyoruz. 

BWL'de yaklaşık %30-%40 oranında nerf'lü.. Ahn Qiraj 40 nispeten yine eski günlerdeki gibi zorlayıcı olacaktır bir çok guild için.. Sen orda rank 14 çakılı APES'i izleyip.. ABİEEA 32 dakkaaada kesmişlerh oyun zor degil.. tribine girme yani. Adamların üstü BWL seti zaten ve adamlar 10 yıldır vanilla oynuyor. Şu adamlarla bir tutup durmayın kendinizi.

Evet BWL'de çok zorlayıcı degildi biz de ilk hafta kestik bitirdik. Ama AQ40 ve NAXX üstüne getirirlerse classic plus mı ne derseniz adına zorlayıcı şeyler olabilir.

Şu ESKİSİ GİBİ ZOR DEGİL mantıgını bi bırakın artık. Bu patch zaten NAXX patch'i. Suan gördügünüz contentlerin hepsi nerf yemiş.

Eternal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2020, 06:01

Tamam sus artık yoksa inanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2020, 22:50

Ya paladin oynuyosun.. sana ne anlatabilirim ki sdfhsh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 05:38

Tek wipe'ı da Vael'de yedik bu arada son anda. O boss ciddi sıkıntı ya, boşuna guild destroyer denilmiyor.

Nefarian yeniden gösterdi ki açık ara en kolay boss fight kendisi. Tank and spank resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 06:25

Hiç öyle değilmiş dün anladık. Neferian geçen hafta buff siz çok rahat kesmişti. Bu hafta shaman ve mage call yapıp canimiza ot tıkadı. Wipe sonrası kestik

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 07:08

Biz daha bu hafta girecegiz bakalim duzgun bir kadroyla sjfkh.

Bu arada guilddeki slackerlar talent bile degismeyi reddedince baska yabanci guildle mergeledik.

Bizim guildin adi overkill'di, adamlar da underlords. Mergeleyince overlords olduk skdkfl. Bir ara iceriden bir klik snowflakes yapalim dedi ama cok sukur savusturduk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 07:09

Shaman call'da ne oluyor? Totem motem mi koyuyor etrafına?

Bütün call'ları atıyor mu bir de tek fightta? Ben iki seferdir iki Mage, iki Warlock, iki Paladin, iki Druid call saydım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 07:16

Bu arada iki gün önce Main Tank'a Thunderfury craft'ladık, epey fark ediyor. İki debuff slot alıyor tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 08:00

TF'li tankın agro verme ihtimali kalmıyor ya. Vay anam vay ne güzel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 09:35

tf yi aldıktan sonra zaten çok daha kolay oluyo bwl

bizim social raidde benim dandik shamanla full mavi heal gearıyla bide 2 healer eksik 1saat40 dk da chroyu kestik (t2 shoulderıda lüplettim). 

2 kere de wipe olduk ona rağmen onlarda saçma sapan wipelar 

mekanikleri bildikten sonra çok önemli değil apes gibi bizim guilddekilerde 10 sene vanilla oynamışlar

Loex tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 11:20

Shaman call da manyak güçlü totemler atıyor, tüm dps bir anda dönmek zorunda kalıyor, mage, shaman shaman attı. Baya zorlandık. İkinci tf için bile yeterli malzeme çıktı, MC den bir parça daha çıkarsa ikinciyi yapacaklarmış. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 11:26

Tank rotasyonu önemli BWL de, diğerleri bir şekilde öğreniyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 11:52
On 17.02.2020 at 14:47, miyaw33 dedi ki:

Beyler bir öneri alayım. Mage olsanız 8/8 t2 almak istermiydiniz, guildde rolle itemleri alıyoruz, şuan silah vs Belt hariç benim tüm itemler bis. BWL gelince öneri sunuldu, 8/8 isteyen mage varsa ona tüm set itemler de öncelik vereceğiz diye. Misal t2 bileklik çıkınca doğrudan alçak ama bis bilekliği en son alacak şekilde. Diğer silah, trinket vs gene normal roll. Ne dersiniz, öncelik alıp setmi dizsem yoksa rolle ve drop sansami guvensem

Yanlış hatırlamıyorsam Mage T2 Spell Damage düşük kalıyordu.

Open World dragonlar gelince değiştirmek zorunda kalacaksın bazı itemları, spell damage yüzünden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 12:58

bwl kolay ama püf noktalarını bilmesi lazım raidin.

vael tamamen beleş bir boss, eskiden 3 dakikayı doldurup kesebiliyoduk, şimdi 45 saniye sürüyor lol.

firemawda pozisyona dikkat

chromaggusta tranq shot önemli yoksa tankı 2 shotluyor.
  Nef kolay baya, shaman class call falan dahil.

Ashkandi hunter silahi değil bu arada. Crit yok. Belki pvpde iş görür stamdan dolayı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 20 Şub 2020, 15:36

BWL'den full bis dizen mage'in full t2 mageten 20-30 dps fazlası oluyor. Hesaplaması vardı bir yerde. Procunu falan yüzlerce kez simüle vs. etmiş adam. Tabii full bis'i dizmek çok daha zor, warlock falan var işin içinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...