Jump to content
Darksun

WoW Classic Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 21 Kas 2019, 09:13

Dual spec gelsin ben başka bir şey istemiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2019, 11:11

gelmez

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2019, 14:09

bir noktadan sonra oyundaki tek gold sink respec atmak.

ilk başlangıç için ağır gold farm gerekiyor belki (prof kasmak, craftlar, epic binek derken) ama sonraları oyunda para harcatacak birşey de kalmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2019, 16:10

aq40-naxx aşamasında zaten 1 tane flask yapıp satsan respec parasını çıkartırsın. o da 1 black lotus bulmana bakar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 21 Kas 2019, 18:02

🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 06:38
14 saat önce, Celtics dedi ki:

aq40-naxx aşamasında zaten 1 tane flask yapıp satsan respec parasını çıkartırsın. o da 1 black lotus bulmana bakar.

2 haftadır 1 tane black lotus bulamadım :>:>

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 07:21
43 dakika önce, deadwoll dedi ki:

2 haftadır 1 tane black lotus bulamadım :>:>

classic başladıgından beri bulamadım ben.

çok kasmaya gerek yok, inanılmaz farmerlar var zaten

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 10:42

adamlar uoda spawn timer tutar gibi black lotus timerı tutuyor ondan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 17:34

Aynen öyle. Timer bilmeden lotus falan bulmak çok çok nadir olan bir şey

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 22 Kas 2019, 18:57

bi de utanmadan çok zor falan diyo.. ulan senden sıra gelirse bulur millet.

Eternal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 23 Kas 2019, 18:30

Yalnız şöyle de bir durum var. O fiyatlar şişiyor da ileride Flasklık content geldiğinde casual, hatta semicore denen guildler bile o flaskları kullanmaktan imtina eder. Hardcore guildler de bir şekilde kendi farmını organize ediyor. 

Sanki lotus piyasasında haddinden fazla bir şişme var, birilerinin elinde yüksekten aldığı çiçekler fena patlayacak sdjk.

Vanilla dönemi ben bırak lotusu, yapılmış flaskı 30 gold civarına satarak binek aldım. Şimdi bir lotus a 50 gold diyorlar Ashbringer serverında. Firemaw, Gehennas ne haldedir kim bilir. 

Ya da herkes bir mage kasıp yolunu bulacak ahah. Oyunun ekonomisi bozuldu aoe farmdan. 

pattisliborek tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2019, 10:09

keske bg ler gelmese ya cok zevkli wpvp donuyo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2019, 12:40

Hee sorma çok zevkli..10'lu gruplar halinde gezen alliance ve horde ekibi yakaladıkları 2 kişiye böle çullanma hareketleri .. kırk yılda bir brd'nin kapısında bi fight yakalarsan işte orda keyif alıyorsun. Geri kalan hele o southshore ve tarren mill olayı tam bir komedi.. işte horde'lar koşturuyo alliance ss'a kaçıyor.. sonra alliance orda koşturuyo horde'lar kulenin arkasına kaçıyor falan.. yani bu kadar komik ve absürt sahneler olamaz.

He world pvp ne zaman güzeldi ben sana açıklıyım.. bundan 20 sene önce server'da 5000 kişi varken gayet güzeldi.. Çünkü ortamlar bu kadar kalabalık degildi yakalardın 3v3 veya 1v1 denk getirirdin.. Şimdi kümes aynı kümes, içerdeki tavuk 20000 tane oldu.. Gittigin yerde 25 tane horde/ally 3 tane level kasan veya ortamda pvp yapmaya çalısan 60 kovalıyor falan.. Büyütsünler World map'i şuanki halinin 1.5x katına,Homojen bir dagılım olsun world pvp yine keyifli olur. Şuan saçma sapan bir işkenceden başka birşey degil. World pvp geldikten 2 saat sonra discord'dan millete direk söyledim. en geç 2-3 hafta içinde bg ler gelicek hayırlı olsun diye.. Bazıları abi hiç sanmıyorum yaa falan diyodu. Bu lafımdan 5 gün sonra blue post geldi 10 aralık diye.

Eternal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2019, 14:08

her dm girisinde gank yiyince ogrendik artik tup parti beraber dolasiyoz.daha demin 800 honor geldi,dm ye gelirken once koprude,sonra dm arena yakininda ,en son north kapi icinde 3 ayri ally gank partisi vardi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 24 Kas 2019, 15:33

Meh BG ben de sevmiyorum, gelince birakirim. Butun olayi WPvp'ydi benim icin ben alt levellarda daha fazla zevk aliyorum zaten cunku daha fazla alan var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 18:11

şu an olan world pvp değil, vietnam savaşı direk. Oyun tecrübesini tamamen negatif etkileyen bir şey.

Allylar light's hope'u tamamen ablukaya alıp, 5 kişilik 2 3 tane patrolle horde fp'ye giden bütün yolları tuttular ve kimse birşey yapamadı.

bunun bir sınırının olması gerek. Büyük şehirlerden dışarı çıkılmıyor. Ot bile toplayamadım adam gibi wplde sabahın 10unda random gankerlar yüzünden.

Ufak kamplarda guard yok, ungoroda falan kafalarına göre kuşçuyu tutabiliyorlar, guard olan yerlerde de guardların sayısı fazla değil, vurdukları damage damage değil. Everlookun tamamen ortasında rogun biri ganklemeye çalıştı 2 kere, guardlar öldürene kadar en az 2-3 dakika geçmiştir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 18:50

Ben everlook'ta kesiyordum milleti ya spriest'ken. Power play hastalığı yüzünden bu şekilde oyun şu anda. Kimse eğlenmek için oyun oynamıyor, daha çok gear alayım, daha güçlü olayım derdindeler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 19:50

world pvp zevkli diyen gelsin A:H oranı 30-70 olan bir serverda oynasın hehe, tavuk gibi kaldık resmen, BRM'a ne Thorium Point'ten ne de Morgan's Vigil'den gidebiliyorum.

hayır bir de genelde 1v1 yapmaktan aciz insanlara ölüyorum o çok canımı sıkıyor. (sp, lock haricinde onlar zaten rahat sololuyor beni.)

aynen milletin powerplay hastalığı keyfimin içine etti, ulan max 1-2 saat oyun oynayacaz yani, siyah beyaz koşma simülatörüne çevirdiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 19:51

classic experience 🤗

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 19:52

aglayacaksanizn gO rEtaIL dfgshdhd

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 19:55

Ben sırf şu yüzden 59 paladini bırakıp %50 servera geçtim. Daha 30 bile olmadığım için bi şey diyemem ama önceki serverda %34 azınlıktaydık. En az 24 kere ölmeden brd gidemiyordum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 20:36

Abi guildde 2 haftadır 57 kalan adam var. Haksız da değil yanı. Quest yapmaya kalksa 10 horde çullanıyor tepesine, millet yavaştan zindan işlerinide bırakıp grind/raid olaylarına girdi, adam gibi 5 man yapacak tank bulunmuyor serverda, gecede 1 zindan yapa yapa level atlamaya çalışıyor adam. Oda tank bulursa işte.

Ben bile bezdim kıçı kırık hunter halimle. Zindan sürüyor maks 45 dakika, zindana başlaması 1.5 saat.Ben yapıyorum 10 corpse run, partideki diğer eleman iniyor thorium pointe yarım saatte onun corpse runları sürüyor.Haliyle onla uğraşacağıma haftada 1 raidimi yapıp, dandik yerlerde gold farmlamaya kasıyorum.

Oyun yapılalı kaç sene geçti, hala serverdaki dengeleri oturtma konusunda 0 ilerleme. Abi hiçbir şey yapamıyorsan zıt oranlı serverları birbiriyle birleştir oran 50-50 ye doğru kaysın.

sinera tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 23:14

Organik pvp olmaması sıkıcı ya. 

15 gün daha gider bu iş. Ondan sonra da honor point manyakları en verimli yol olan bg lere gider ister istemez. 

Bir de şu var, world chatte falan okuyorum üzülüyorum bazen, adam bu hafta da 100k honor kastım 4 haftaya işim bitiyor falan diyor. Bilmiyor ki cap var, decay var ve 13 hafta falan boyunca serverda en çok honor u kasması gerekli ahahha. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Kas 2019, 23:38

4 haftaya bitiyor mu? kıyamam. hiç hatırlamıyorum o dönem haftada kaç kastığımızı da 100k olmadığındna eminim fds

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Kas 2019, 08:57

Serverların A/H oranı nerden görünüyor?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!