Jump to content
Darksun

WoW Classic Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 15 Kas 2019, 18:54

Ooo sen uzakmışsın hocam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Kas 2019, 19:08
2 saat önce, -Deno- dedi ki:

Ulan ne bokladım, fag gibi kaçan sizsiniz, arkasına 400 500 kişi alan biz miyiz bi yeri basmaya giderken?

Biz buna seçicilik sapması diyoruz işte. Aynı durum horde olarak da benim için geçerli mesela. Sabahtan beri 1v1 pvp yapamadım herhangi bir ally ile. Ha ama ben gökkuşağı renkli göz yaşları dökmüyorum. 1v2 kesiyorum ya da adamlar raidle dalıyorsa kaçmaya çalışmak yerine üstlerine koşuyorum. En azından delikanlı gibi ölüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 Kas 2019, 21:03
4 saat önce, -Deno- dedi ki:

Ulan ne bokladım, fag gibi kaçan sizsiniz, arkasına 400 500 kişi alan biz miyiz bi yeri basmaya giderken?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 07:17

gnome oldurmeyi cok seviyorum ya boyle 2.5k aimshot i yiyip ziplayip yere dusmuyolar mi bitiyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 08:49
13 saat önce, deadwoll dedi ki:

Biz buna seçicilik sapması diyoruz işte. Aynı durum horde olarak da benim için geçerli mesela. Sabahtan beri 1v1 pvp yapamadım herhangi bir ally ile. Ha ama ben gökkuşağı renkli göz yaşları dökmüyorum. 1v2 kesiyorum ya da adamlar raidle dalıyorsa kaçmaya çalışmak yerine üstlerine koşuyorum. En azından delikanlı gibi ölüyorum.

Delikanlı gibi ölüyorsan Alliance olup doğru tarafta öl. Bizim server'da 1v2 ancak canın %40 falansa görürsün, öbür türlü o da yemiyor. Level kasarken ölmesin diye yardım ettiğim adamların arkadaşı ile 15 dk sonra gelip bana daldığını gördü bu gözler. 

Özlemişim forumda faction kavgasını. Derbi sonrası kavgası gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 11:08

şu anlattığın şeylerin daha beteri her zaman alliance için var. 10 dk boyunca birbirinin yanından geçip giderken sorun yok, yanında 2-3 tane daha alliance görünce hemen dalan tiplerle dolu.

zaten horde her zaman daha bireysel oyuncularla dolu olur. undead oynayanların çoğu, özellikle de rogue ve mage; ama warlock, priest de dahil yine hep solo oynamayı yeğleyen pvpcilerden oluşur. tamamen race ile alakalı bir durum. alliance tarafında böyle bi şey yok, olmadı hiç. orada diğerlerinden daha öne çıkan solocular var sadece ki onlar da nelf druidler oluyor niye bilmiyorum. combattan çıkınca kaçması kolay diye herhalde o da sdfsdfs.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 11:22

Abi bilimle geliyorum size, sizin başınıza gelen her şey karşı faction'ın da başına geliyor. Ha ama şöyle bir şey var, k1nJo'nun söylediği doğru bir nebze. Ally'lar grup halinde oynamayı tercih ediyor çoğunlukla, dün mesela Burning Steppes'te Felwood'da falan ally gank squad'ların hepsinde paladin ya da priest healer'lar vardı ve adamlar dmg'la vs. uğraşmıyordu çatır çatır heal, cc, dispel kasıyorlardı. Horde'da böyle bir şey yok, priest = shadow priest, shaman = elem/enhance shaman. Daha bir tane healer'a denk gelmedim pvp party'lerinde ahahah

Bu arada Orgrimmar Azeroth'un Sivas'ıdır. Zone müziği testesteron arttırır tek başına.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 11:27

no ofens ama sarışın ve jenerik saç kesimli human paladinleriyle meşhur bir faction delikanlılıktan mı bahsediyor 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 12:14

abiiiiheea lütfen LAMERLER gibi şu İŞTE SİZ DELİKANLIYSANIZ muhabbetine girmeyin. Üstte söylendigi gibi merak etmeyin HEPSİ İKİ FEKŞINDA DA var... yani sizin fekşında 1 kişi olunca kaçıyooh sonra iki kişi gelipp dalıyoohhh. 

falan komik yani.

her iki factionda uzun süre oynamış biri olarak , evet.. Horde tarafı interface,tip,tarz vs ne derseniz artık ona daha Progaming bir görüntüsü var,her zaman da öyle olmuştur. Görünüş olarak horde ırkları daha çok "ben proyum" çizgileri çiziyor.. yani arkandan ambushla yekleyip vanish basan bir undead rogue mu daha karizma, pembe saçı ve bıyıgıyla ambushlayıp vanishleyen bi gnome'mu .. Bunun tartışılıcak bir tarafı yok. Allince tarafında da karizmatik tipler var mı var tabiki. Nightelf rogue ve warrior keza karizmatiktir. Ama gnome ve dwarf ikilisi uzak ara bu ilk bakış anında direk olarak alliance'ı handikaplı başlatıyor. Hele bide üstüne JENERİK SAÇ KESİMLİ ve BASTON koşuşlu bir paladin görünce malesef olmuyor yani asdufhadsfu 

Ki bak yıllarca human mage oynamışımdır vanilla zamanı .. olmuyo yani.

Eternal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 13:30

sene 2019 hala lamer tabirini kullanan kaldı mı ya?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 16:25

Sene 2019'da 2005'te çıkan oyunun 2005 - 2007 arası dönemini oynuyoruz. Lamer ne ki slfkjsdg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 18:27

Ally balance serverlarda da aynı durumda mı bilmiyorum ama, hordeler honor konusunda harbiden yamyam. Adamlar raid kurup thorium point ile blackrock arasında corpsecamp turu atıyorlar. Abi insan hiç mi sıkılmaz 😕

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 18:39

classic'in başka bir olayı mı var zaten

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 16 Kas 2019, 18:44

bana göre ss savaşları ve ashanvale baskınları başı çeker fakat faction dengesi oturmuş bir serverda.

sinera tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 14:15

olm şu faction daha karizmatik bu faction daha şebek muhabbeti bile dönmüş jksdkf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 17:08

harika di mi sdfudsh

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 18:27
On 16.11.2019 at 14:27, pattisliborek dedi ki:

no ofens ama sarışın ve jenerik saç kesimli human paladinleriyle meşhur bir faction delikanlılıktan mı bahsediyor 😄

Senin hayatını tüketirim çocuk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 18:29

Jenerik saç kesimi demiş, oyunda sanki 88 tane saç tipi var ağ ku

Jenerik saç siyah saçtır. Aksini iddia eden ılıktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 18:38

işte classic bu ya 😄 devam beyler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 19:18

Btw geçen guild chat'te aliance gay esprisi yaptım. 2019 yılında herkesin politically correct, sensitive insanlara dönüştüğünü unutmuşum :< Ağız tadıyla homofobik espri bile yapamıyoruz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 19:35

Ben aynısın allahukeber ile yaşıyorum, guild'a yeni giren Kazakistan'dan bi eleman lütfen hiçbir zaman yapma bunu dedi. Hala yapıyorum ama. Alt tarafı boss çekerken bağırıyoruz nedir yani.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Kas 2019, 19:47

Allahuekber diye bağırsan bir şey demezler bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Kas 2019, 07:04

Sorun sonrasinda kendini patlatirsan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Kas 2019, 07:55

O hafta aldığımız HK'lar falan hangi gün yansıyordu ya? Çarşamba ya da Perşembe miydi?

-Deno- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 18 Kas 2019, 09:00

Şu DH kills olayını açıklayacak varmı videodan anladığım kadarıyla ilk hafta olduğu için pek bir olayı yok diyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...