Jump to content
Darksun

WoW Classic Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 09 Eyl 2019, 12:17

Ha o zaman kafadan 2 ay var daha?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 12:50
3 saat önce, k1nJo dedi ki:

@deadwoll rfd yapsaydın ya tam senlik wand varmış https://classic.wowhead.com/item=23177/lady-faltheress-finger

Sad thing is, it's not an item that can be gotten anymore. Was a drop from a boss that only existed in the Invasion of the scourge event that happened with patch 1.11 was released. Unfortinatly when that event ended, so did the bosses presence that dropped it.

: < Neyse az önce 42 dps başka bir yeşil wand düştü sldfnsdgjkn, bundan iyisi Maraudon'daki 50dps wand, o da zaten strat'a kadar götürüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 12:52

vay arkadaş.
neyse gz o zaman :p

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 13:08
4 saat önce, Kojiroh dedi ki:

Oyunu bilen ve casual bi sekilde oynayip vakit gecirmek isteyen, vakti dar oldugu icin cok commit olamayacak calisan insanlar icin ideal bi ortam var su an oyunda

Bence de.

Retail'e mesela easy diye bakılıyor ama o daha çok sizi memur eden oyun. Hergün o dailyleri, garrison u yapma zorunluluğu, Azerite farmı, mitik plusları falan derken acayip sürenizi emiyor oyun ve hep bir koridorda tek başınıza dönüyorsunuz hissi hamster gibi. Koleksiyoner kafası ya da gold kasma işine hiç girmiyorum zaten o zaman bunları 3-4 karaktere çıkarıp tekrarlıyorsunuz.

Burada en azından open world farmingi vs derken daha sosyal ve oyuncuların create ettiği bir content oluyor. Consum farming demeyin, AQ40 ve Naxx'a kadar hiç gerek yok öyle şeylere APES gösterdi işte Raggy'nin ağzına 5 liralık macır pazarı terliği ile vurarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 13:31
40 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Sad thing is, it's not an item that can be gotten anymore. Was a drop from a boss that only existed in the Invasion of the scourge event that happened with patch 1.11 was released. Unfortinatly when that event ended, so did the bosses presence that dropped it.

: < Neyse az önce 42 dps başka bir yeşil wand düştü sldfnsdgjkn, bundan iyisi Maraudon'daki 50dps wand, o da zaten strat'a kadar götürüyor.

Abi alıntıdaki İngilizce baya GÖTTEN'miş za

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 13:43

Forumda en iyi ingilizce okuyan kimdi ona danisalim. Exper.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 16:42
On 07.09.2019 at 10:54, miyaw33 dedi ki:

Ally tarafindamisiniz? Bizde aynı şekilde horde tarafında 15 kişi kadariz

Yok horde uz bizde hangi guildsiniz? Merge fln yapalım olmadi 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Eyl 2019, 20:40

Mükemmel,

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 07:00

Ya bu classicde instance yapacak insanı nasıl buluyorduk :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 07:03

baarınacan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 08:20

LFG kanalına girin mutlaka chat'te sağ klik yapıp.

Onun dışında ana şehirlerin Trade kanallarında dönüyor baya LFG komik bir şekilde. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 08:25

General, Trade, LFG'ye ben ayrı bir tab açtım kenara çektim valla. Oyunun bence en büyük nostaljilerinden birisi o kanallardaki muhabbet vb. Çok da kullanışlı aynı zamanda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 11:18

Of 30 oldum çok zevkli ya, quest yapmak feci zevkliymis unutmuşum. Elit mobu kesmeye gittiğimde doğrudan partiye alıp yardım eden insanları görünce gözüm doldu. Oyun içinde yazisarak resmen discorddan çok muhabbet dönüyor. Acaba yaş ortalaması yüksek olduğundan mı nedir herkes seviyeli

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 11:19
18 saat önce, Bezerye dedi ki:

Yok horde uz bizde hangi guildsiniz? Merge fln yapalım olmadi 

Silent guildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 11:46

Gaza gelip druid acicam, ondan sonra healer yapacaklar raid te 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 13:29
2 saat önce, miyaw33 dedi ki:

Of 30 oldum çok zevkli ya, quest yapmak feci zevkliymis unutmuşum. Elit mobu kesmeye gittiğimde doğrudan partiye alıp yardım eden insanları görünce gözüm doldu. Oyun içinde yazisarak resmen discorddan çok muhabbet dönüyor. Acaba yaş ortalaması yüksek olduğundan mı nedir herkes seviyeli

Genelde kitle iyi de, dün mesela ZF'de mallet'i kullanarak son boss'u summonlamak için adam başı 1g istedi hıyarın teki. Işık hızıyla kickledim partiden.

deadwoll tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 13:54

retail kafası exp için dungeon farmlayanlar çok batıyor bana. beyinleri ölmüş şekilde oynuyolar oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 20:31

Aynen herkes dungeon farm'da sdfds

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 20:55

vpn olmadan battlenet açılmıyor, şaka gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 22:18
1 saat önce, Lopeth dedi ki:

vpn olmadan battlenet açılmıyor, şaka gibi

sende bi sıkıntı olmasın? bende bir sorun yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 22:22

sadece battle net ve blizz oyunlarında problem var, ilginç

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Eyl 2019, 22:29

@Lopeth

Sadece sende değil birçok insan bu sorunu yaşıyor EU serverında. Bende bütün gün ne yaptıysam ne launchera login olabildim ne de sitedeki account sayfasını açabildim. Ticket bile atamadım. Anca telefondan hotspot yapıp onun interneti kullanarak giriş yapabildim oyuna. Supportta baya konu var forumda. Çözerler inşallah kısa sürede diyecemde cevap bile vermiyor herifler uğraşıyoruz falan diye... Kablonet kullanıyorum ben acaba internet sağlayıcısından mı kaynaklanıyor anlamadımki.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Eyl 2019, 03:56

herkes 60 olayım yarışında ya. açık büfeye hemen inelim bitecekkk modu direk.

halbuki yapacak birşey de yok ilk 2 faz outdoor pvp dışında. mc onyx dediğiniz 1 akşamlık iş. sonrası bomboş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Eyl 2019, 05:34
8 saat önce, deadwoll dedi ki:

Aynen herkes dungeon farm'da sdfds

yok abi ne dungeon farmı ya. dungeonlar da yine kalabalık gibi ama azınlık aslında baktığında.
dün arathi'deydim işte quest yerleri kalabalıktı ve questler de 2-3 level falan yukarıda olunca stv'ye gideyim dedim, kesecek mob bulamadım dolaş dolaş. mobdan çok oyuncu var. mob görünce beyin görmüş ghoul gibi çullanıyor herkes üstüne.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...