Jump to content
Darksun

WoW Classic Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

en son update söyle;

Content'i 6'ya bölmüşler ama zaman aralıkları konusunda bilgi yok

Phase 1 (Classic Launch)

• Molten Core

• Onyxia

• Maraudon

Phase 2

• Dire Maul

• Azuregos

• Kazzak

Phase 3

• Blackwing Lair

• Darkmoon Faire

• Darkmoon deck drops begin

Phase 4

• Zul’Gurub

• Green Dragons

Phase 5

• Ahn’Qiraj War Effort begins

• Ahn’Qiraj raids open when the war effort dictates

• Dungeon loot reconfiguration: Tier 0.5 Dungeon gear, Relics, drop rates and location changes

Phase 6

• Naxxramas

• Scourge Invasion

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Darkmoonun kartı için üç ay kasmistim. Gelsin insallah bir yıla kalmaz edinirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi gördüm forum mesajını. En sonunda yeni bir haber geldi. PvP konusunu da hallettiler mi harika olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

classic ne kadar süreyle classic kalacak asıl sorulması gereken soru o.

naxx'i bitiren kişi sayısı toplam oyuncu sayısının %1'i falandi. Dağılanları söylemiyorum bile. Naxx çok az kaldı vanillada.

hoş 2019'da bütün taktikler bilinirken+latency düzgünken, silip süpürmesi gayet kolay olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Naxx ın çıkış TBC yüzünden güme gitmişti. Biz raid yaparken ptr'den item haberleri geliyordu millet orada bir kaç ay sonra alabilecekleri quest itemları görünce direk demotive oldu. 2 guildda ayrı ayrı naxx yapıyordum 2 side aşağı yukarı aynı zamanlarda o kadar adamı toparlayamadığı için durmuştu.

Adamlar orjinale direk bağlı kalmışlar, maraudon ben lvl olarak daha yüksekken yeni açılmıştı :) 

Eskiye bağlı kalacaklarsa 'hibrid' diye tabir edilen classları seçmeyip direk pure gitmenizin daha faydalı olacağını düşünüyorum. Yoksa paladin ile dispell, buff bot vs olabilirsiniz. 

Darksun tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

BTCye o konuda ben de kırgınım abi 🙂

Ama harbi yukarıdaki takvim hoşuma gitti.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naxxramas varsa nasıl classic oluyor onu anlamadım.

Vanilla yapmıyomuydu bunlar?

İlk çıkan wow gibi olcaktı hesapatta..

Ben Naxxramas lich king de diye hatırlıyorum?

Neanderthal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vanillada çıktı çok az kişi yapmışken yeni exp çıktı diye wotlkda tekrar getirdiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hatırladım yazdıkdan sonra, son zamanlara denk geldiği için hiç muhabbeti dönmedi chatte falan normaldir.

İyi iyi gelsin oynıyalım işte, üstüne ek paket gelmiyeceği için alt üst olmıyacak düzen, epic itemler falan çöpe gitmeyecek güzel olcak bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet öyleydi vanilla haklısın 🙂

Raid'e falan alırken kaç epic var diye soruyorlardı 4 diyodun vay canına diyolardı 🙂

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, Myrica dedi ki:

classic ne kadar süreyle classic kalacak asıl sorulması gereken soru o.

naxx'i bitiren kişi sayısı toplam oyuncu sayısının %1'i falandi. Dağılanları söylemiyorum bile. Naxx çok az kaldı vanillada.

hoş 2019'da bütün taktikler bilinirken+latency düzgünken, silip süpürmesi gayet kolay olur.

Naxx cok az kaldi vanillada deyince merak edip baktim, aslinda naxx ile tbc arasinda 6-7 ay varmis. Su anki sartlarda gayet iyi bir sure aslinda ama klasik zamaninda, o sartlarda yeterli olmamis ve az kisi yapabilmis.

BloodBane tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, BloodBane dedi ki:

Naxx cok az kaldi vanillada deyince merak edip baktim, aslinda naxx ile tbc arasinda 6-7 ay varmis. Su anki sartlarda gayet iyi bir sure aslinda ama klasik zamaninda, o sartlarda yeterli olmamis ve az kisi yapabilmis.

6-7 ay o raid için çok kısa bir süre.

Naxx'in o şartlarda hayvan gibi consumable+gear check gerektiren bir raid olduğunu unutmamak gerek(hala oyunun en zor raidi olabilir). 4 horsemen'de 2-3 ay mi ne uğraşmıştı top guildler(yanlış hatırlamıyorsam). Sapphiron falan apayrı muhabbet. 40 kişiden bir kişi hata yaparsa wipe yaptıran bir raid.

Ben max. sapphiron'u gördüm zaten.

+latency var, yeni taktikler var(heigan mesela), 6-7 ay az bir süre. Attunementi de unutmamak gerek.

Şimdi bence piece of cake olur o ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde hep oyle aklimda kalmis ama release ve kill zamanlarina bakinca bekledigimden cok zaman varmis aslinda. 4 horsemen en cok ugrastiran evet, yaklasik 1 ay var bir onceki boss kill ile arasinda, oda tank gear check oldugu icin (5 parca t3 taunt bonus), ama 4 horsemen sonrasi sapphiron ve kt 2 hafta icerisinde inmis. Full Naxx clear ile TBC arasinda yine 4 ay varmis. Cokta kotu degil dedigim gibi, ama o zamanin sartlarinda yeterli olmamis tabi ve cok az kisi yapabilmis.

Hatta raid tarihlerine bakinca Ulduar release ve ToGC arasinda sadece 3.5-4 ay oldugunu gorunce daha da sasirdim. Ulduar sanki cok daha uzun surmus gibi geliyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de herkes çıktığı gibi başlamadı sonradan başlayan için de hem leveling uzun hem catch-up şimdiye göre neredeyse yok alttan başlamak gerekiyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yok vanilla naxx ---> TBC release rasında 3-4 ay bile olsa duyurulması , ptr lara gelen itemlar vs milletin motivasyonunu etkliyor direk.  Raid acaip hızlı dağılıyor.

aynı hatayı TBC ---> wotlk release arasında yaptılar sunwell doğru düzgün oynanamadan raidler , guildler dağıldı birde yaza denk gelmişti sanırım o iyice felaket oldu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...