Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

İlk ZG enchantlarını Kossak lar ile alıyorduk mesala rogue lar magelerin epic chest tokeni ile alıyordu warriorlar rogue larınkiyle falan. Sonra direkt Idol diye bir item koydular Idol + Doll ile alınır hale geldi. Jindo nun mekanikleri daha fazlaydı teleport  ve shade mekanikleri yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyun şuan tam casual kesime hitap ediyor pvp rank hariç. Haftada iki gün raid yapıyoruz 2 saat. Kalan günlerde arkadaşlarla discordda muhabbet ve farklı dungeonlar vs gene 2-3 saat. Eskisi gibi günde 8 saat mesai, saatlerce wipe yeme olayı yok, ben memnunum bu durumdan 

Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, miyaw33 dedi ki:

Valla oyun şuan tam casual kesime hitap ediyor pvp rank hariç. Haftada iki gün raid yapıyoruz 2 saat. Kalan günlerde arkadaşlarla discordda muhabbet ve farklı dungeonlar vs gene 2-3 saat. Eskisi gibi günde 8 saat mesai, saatlerce wipe yeme olayı yok, ben memnunum bu durumdan 

wipe yememek güzel tabii, content yetersiz kalıyor. heroic dungeon ve raid zorluğu, dailyler, offspeclerin adam edilmesi, arenalar derken tbc uçma dışında hepsi güzel yeniliklermiiş, oynayınca anladık. tbc best expansion ya.

Sosyal ağlarda paylaş

progressive istedi insanlar o biraz kolaylaştı sanki.

dungeon/raid tierler ile patchler de baştan başlayacaktı. oyunun başında itemlar leş, talentlar çöp olunca bu denli faceroll olmayacaktı ilk MC ler falan da Blizz orada üşendi işte oturup kasmaya o patchleri.

1.2 hali ortada mesela fkggfh.

https://classicdb.ch/?item=11726

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

TBC falan da gelse son expension gelirse yine aynı nane olacak itemization talent reworkler bufflar raid nerfler sik sok. Ben akıllılık yapıp biraz casual bi guildde takılıyorum MC 1-2 saat bwl 3-4 saat sürüyo arada wipe yiyoruz falan daha keyifli oluyor :)

Sosyal ağlarda paylaş

On 04.03.2020 at 16:38, pattisliborek dedi ki:

progressive istedi insanlar o biraz kolaylaştı sanki.

dungeon/raid tierler ile patchler de baştan başlayacaktı. oyunun başında itemlar leş, talentlar çöp olunca bu denli faceroll olmayacaktı ilk MC ler falan da Blizz orada üşendi işte oturup kasmaya o patchleri.

1.2 hali ortada mesela fkggfh.

https://classicdb.ch/?item=11726

ben hoj farmarlen 2 warrior 1 healer giriyorduk diğer warriorla anlaşmıştım düşerse sana bunu passlayacam diye ulan bunu yazdıktan 2 run sonra düştü ağlaya ağlaya passladım adama. sonrasında adam gerçi kral adam çıktı yaklaşık bi 40 run falan daha attık hoj yine düşmedi healerada adamada söyledim yapacak bişi yok düşmüyor diye. sonrasında random quest grubuna girdim düşük levellarla düştü ulan hatırladıkça sinirlendim ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel müzel olmadı aslında, vazgeçtim.

Proc'u kötü, o kadar az proc'luyor ki değmez yani. Warrior'lar da DKP basmadan önce düşünsün. Düşününce Ashkandi'yi vs. geçtim, BWL'den düşen mace ve axe'e göre bile daha kötü bir seçim aslında UTB.

Hiç olmazsa 20 saniye falan +300 STR verseymiş, zaten götün çıkıyor proclatmak için, proclayınca da hepi topu 8 saniyen var.

Tipi güzel bir tek, herkes gz diyip duruyo görünce.

-Deno- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

haha sulfuras warrior silahi degil.

silah cok farketmiyor warrior icin dps yapmayi biliyorsan mesela bizim guilddeki top dps 3 warriorun silahlari su sekilde

birincisinde askhandi var

ikincide mc den dusen kilic

ucuncude deathbringerla bi tane dagger  var

sulfurasi sadece shamanlar aliyor.

askhandisi olan baska warrlar da var ilk 10a giremeyen

untamed blade i zaten kimse almak istemiyor

Sosyal ağlarda paylaş

Alt bir druid açtım ashbringer da, dün diremaul bittiginde BWL yapicaz healer eksik gelirmisin dediler. Neyse dm den summonladilar. Girdik ve ite kaka, toplam 7 wipe sonunda flamegora kadar geldik, lanet olsun bir tane druid item çıkmadı derken flamegordan Herald of Woe ve Rejuvenating gem, silahı kimse istemeyince offspec rolledim 99 ile aldım. Peşinden gemi rollettirdiler, onu da 100 ile aldım. Neyse yesillerim ve trinket im ile mutlu Mesud uyudum. Fin guildiydi, adamlar baya tartıştı, dışarıdan gelen adama iki ayrı itemi vermeyelim vs diye ama raid lider susturdu. Neyse akşama neferian ve chromagus deniycem, dedim staff of shadow flame veya mace çıkarsa rolleyebilirmiyim. Raid lider tabii dedi, akşam onlardan birinide alabilirsem alt karaktere BWL gerekmez artik

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...