Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Biz daha bu hafta girecegiz bakalim duzgun bir kadroyla sjfkh.

Bu arada guilddeki slackerlar talent bile degismeyi reddedince baska yabanci guildle mergeledik.

Bizim guildin adi overkill'di, adamlar da underlords. Mergeleyince overlords olduk skdkfl. Bir ara iceriden bir klik snowflakes yapalim dedi ama cok sukur savusturduk.

Sosyal ağlarda paylaş

tf yi aldıktan sonra zaten çok daha kolay oluyo bwl

bizim social raidde benim dandik shamanla full mavi heal gearıyla bide 2 healer eksik 1saat40 dk da chroyu kestik (t2 shoulderıda lüplettim). 

2 kere de wipe olduk ona rağmen onlarda saçma sapan wipelar 

mekanikleri bildikten sonra çok önemli değil apes gibi bizim guilddekilerde 10 sene vanilla oynamışlar

Loex tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 17.02.2020 at 14:47, miyaw33 dedi ki:

Beyler bir öneri alayım. Mage olsanız 8/8 t2 almak istermiydiniz, guildde rolle itemleri alıyoruz, şuan silah vs Belt hariç benim tüm itemler bis. BWL gelince öneri sunuldu, 8/8 isteyen mage varsa ona tüm set itemler de öncelik vereceğiz diye. Misal t2 bileklik çıkınca doğrudan alçak ama bis bilekliği en son alacak şekilde. Diğer silah, trinket vs gene normal roll. Ne dersiniz, öncelik alıp setmi dizsem yoksa rolle ve drop sansami guvensem

Yanlış hatırlamıyorsam Mage T2 Spell Damage düşük kalıyordu.

Open World dragonlar gelince değiştirmek zorunda kalacaksın bazı itemları, spell damage yüzünden.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, miyaw33 dedi ki:

Merak ediyorum barında bomba alanı portalla şehre yollasak ordami patlıyor. 

yok sanırım ayarladılar onu , instance dan çıkınca bütün buff/debufflar temizleniyor. Zaten playerda değilde petlerde bir sorun vardı sırf hunterlar yapıyordu o işi.

Sosyal ağlarda paylaş

zg step-up raid değil arkadaşlar, onu kaçırıyorsunuz. catchup raid bu, çoğu mc dropu hala viable iken zg'de viable drop birkaç tane enchant-mount vs. saymazsanız. yeni 60 olan ya da alt kasan biri dungeondan item toplamak yerine gidip zg'den toplayacak, farkı bu. zamanında da işlevi buydu zaten. zorluk olarak da hakkar hariç dungeon'dan hallice bir yerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...