Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

On 12.12.2019 at 11:08, Gallant dedi ki:

+1

BC zamani mage oynuyorum. Gelen socketing le hit rate i artirip dungeon dps ini direk arttiriyordun, hatta bir tane site bulmustum, ortalama mage dps ini hesapliyordu. Direk hangi item,talent ne kadar katki yapar goruyordun. Bizim guild teki 2 tane mage e dedim, hocam dungeon yapiyoruz hit rate lazim. Gidip crit basip geliyorlardi. Ondan sonra damage meter asagida kalinca, damage meter da hata var geyigi donuyordu ?

O dönem ortalama mage dps ini artıran elitistjerk ile ne kafa bulmuştum yaaa haha, hatırladıkça anarım.

https://tbc-twinhead.twinstar.cz/?itemset=552

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.12.2019 at 22:08, Eternal dedi ki:

Evet Deno malum weapon elimde.. İnsallah seni biyerlerde denk getiririm sdfsf.. kek gibi yicem seni çayla

Hangisi lan?

AV exalted olurum diyordum hafta sonu, evde çok duramadığım için olamadım. 10 bar kaldı ama Exalted'a, Salı akşama kadar olurum gibime geliyor.

Alliance mal gibi oynuyor AV'de, Horde taktik değiştiriyor Alliance hep aynı taktik. Resmen oyun başladığında mid'deki Mage'ler yüzünden oyun kaybediyor Alliance. İlk iki gün kasmışım iyi ki, yoksa şu an AV kasmak işkence Alliance için.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, -Deno- dedi ki:

Yav bu keko nerden ortaya çıktı? Taunt atıcam diye kendinizi rezil etmeyin şurda. Alliance kötü oynuyor diyorum herif ağlamaya başlamış diyor.

Tam bir donanımhaber derbide takımı galip gelince karşı tarafı triggerlayan tip.

iki takılmaya gelemeyip keko falan diyeceksen takılmayız, np. ?

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Eternal dedi ki:

Malum weapon'ı Ragnaros'a sorabilirsin denocugum.. sdf

Vay tebrikler.

Bizim iki tane raid takımı var. Birinci takımda ben ve bir tane Warrior'a reserve ettiler ama Warrior ciddi no lifer gibi oynuyor o yüzden ilk ona verin demiştim ben çok önceden. Diğer officerlar da bana sen ikinci takıma geç bari düşme şansı artsın dedi, ben de yok ya dedim ikinci takım daha yavaş progress ediyor diye. Ulan adamların söylediği hafta Eye düştü, kimseye yaramadığı için raid roll yapmışlar. Hala gülüyorlar sjdhd

Neyse bi ara düşer ya napiyim.

Sosyal ağlarda paylaş

Av basladiginda ally ler rush ile dogrudan dreke gidip biz daha vandara ulasamadan oyunu bitiriyordu,4 gunun sonunda gordugum kadariyla horde oyuna adapte oldu ama ally hala ayni taktigi kullaniyor.hordelar 1-2 partiyi kendi mini bosslarinin yanina birakip,balinda sonrasi 3-4 partiyi defansa yolluyor.allyler bu durumda savunma yapmadiklari icin eninde sonunda kaybediyorlar.Horde ustune dogrudan ally son mezarliga hicbir mobla ugrasmadan kisa yoldan gitmeyi ogrendi.hicbir kuleyi vs almadan dogrudan mezarlik,general ounu bitiriyor

Birde allylar icin horde kismina gitmenin tek yolu dar bir patika,orda genelde 2-3 rogue yoldan tek basina gecmeye calisanlari avliyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...