Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Abi şuan komünütü pacman gibi önüne ne cıkarsa siliyo süpürüyor.. Bu olaylar biçok şeye gebe.. Benim bir diğer tahminim BWL'yi bufflıcaklar.. eğer bütün bu olayları bu sekilde devam ederse bu işin tek bir cevabı var abi.. Phase 6 sonrası classic plus , classic otbok gibi bişey bizi bekliyor. hem hikaye hem content bazında.

Sosyal ağlarda paylaş

abiler oyunun en kolay versiyonunu oynuyoruz o bir etken. bazılarınızda bwl, zg patchi öncesi anılar kalmış olabilir. mesela warriorlar kamyon gibi vuruyor ama talent overhaul aldıkları patch olsaydı cacık olacaktı.

- en shitfest classic versiyonu

- milletin 10 yıla yakın süredir privatelarda oyunun eşelenmedik tezeğini bırakmaması

- 2005 yılında olmayan bilgiye ulaşma imkanının şu an tam tersi suratına suratına guide, info vurulması

hepsi etken sonuçta.

BWL de bence çoğu guild için easy olacak. Blizzard bu oyunun raid gaming olayını AQ ile ve devamında Naxx ile bugünkü yola sokmuştu. İşte anca o patchler gelince sadece düzgün guildler oraları yapabilecek.

Rank kasma işi de günde 12 saatiniz varsa AV de kurt keçi keserek rank 14 olursunuz işte. Daha ne, respec bile yapmaya gerek yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

ya biraz da ondan istemedi mi insanlar classic i bu kadar?

zamanında yanlış oynayıp, bilmediğinden oyunu... önceden full t1 adam görünce vay derken simdi tüm roguelar nightslayer, perdition blade... AV'de 4 tane sulfuraslı warrior geldi tek runda. Millet çatır çatır oynuyor, farm yapıyor falan.

ve evet warriorlar tren gibi vuruyor lol.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar oyunu kendi zorlaştırıyordu. 60 levelların girdiği brd runda dwarfları sheep falan yapıyorduk, 50 iq oynamışız.

mcde guilddeki mage'lere magister set yerine şu spell damage'lı şeyi taksana deyince "ama set bozulur set bonusu var" falan diyordu abi.

Celtics tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

+1

BC zamani mage oynuyorum. Gelen socketing le hit rate i artirip dungeon dps ini direk arttiriyordun, hatta bir tane site bulmustum, ortalama mage dps ini hesapliyordu. Direk hangi item,talent ne kadar katki yapar goruyordun. Bizim guild teki 2 tane mage e dedim, hocam dungeon yapiyoruz hit rate lazim. Gidip crit basip geliyorlardi. Ondan sonra damage meter asagida kalinca, damage meter da hata var geyigi donuyordu ?

Sosyal ağlarda paylaş

O questleri yapma olm zaten, 85 silver mı ne veriyor. Capture mine olanını yap bırak işte. Ben de kasmadım onlara hiç, inventory'de de kalmadığı için kasılmaz yani.

Bu kadar hızlı AV döndürmenin tek amacı hızlı reputation kasmak, hazır instant BG geliyorken hızlı hızlı rush atıp rep kasılıyor işte. Çoğunluk exalted olunca durum değişir diye umuyorum, yoksa bu halde AV bayık. Hiç olmazsa 20 dk sürse bari.

Sosyal ağlarda paylaş

49 dakika önce, Celtics dedi ki:

insanlar oyunu kendi zorlaştırıyordu. 60 levelların girdiği brd runda dwarfları sheep falan yapıyorduk, 50 iq oynamışız.

mcde guilddeki mage'lere magister set yerine şu spell damage'lı şeyi taksana deyince "ama set bozulur set bonusu var" falan diyordu abi.

mesela warriorlar full leather. eskiden mail giyerken bile bıkbık ederlerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...