Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Dün bir tane Righteous Orb, bir tane de 14 slot backpack sattım. Aşağı yukarı 31-32 gold gibi bir şey almam gerekiyordu. Mail'leri açıp paraları aldım, mailler zaten otomatik kayboluyor sonrasında.

Çantaları açtığımda para yoktu. %100 emin değilim, ama öncesinde ne kadar param olduğunu hemen hemen hatırlıyorum. Relog ya da addon'ları kapatmak çözmedi, ben de ticket açayım dedim. Classic için ayrı bir ticket açma kısmı göremedim, mecbur retail üzerinden açtım. Oyun içindeki submit ticket kısmı da load olmuyordu çünkü.

Daha önce böyle bir şey ile karşılaşan var mı? Log'lardan vs. bir şekilde bakabilir mi GM'ler?

Sosyal ağlarda paylaş

TSM kullanmıyorum. Eminim ya girdiğim değerlerden, 1-2 saatliğe evden çıkmadan koymuştum zaten AH'ye. Bid'ler auction'ın sonuna kadar kalmıyor mu zaten? 8 saatlik auction'dı, bitmiş olamaz süresi.

Orb'u 29'a falan koyduydum, çantayı da 2 küsüre mi ne koymuştum. Başkalarının da başına gelmiş gördüğüm kadarıyla. Beklicem bakalım ticket'a dönüş yapsınlar.

Başka bir şekilde öğrenebilir miyim acaba dünkü gold durumumu, mail'leri açmadan öncesi sonrası vs.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, miyaw33 dedi ki:

Acaba orb fiyatlarını kontrol ederken birine bid vermiş olabilirmisin yanlislikla

İyi de bid versem ve item'ı almış olsam görürüm inventory'de? Hiç bid ile bişi almadım WoW hayatım boyunca ama bildiğim kadarıyla bid'in outbid olursa senden bir para çıkmıyor. 

Yok ya kesin bir hata var, nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum, bir şekilde görürler umarım log mog.

Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım ben yanılıyormuşum ya. Şansıma bag'ler açıkken çektiğim bir ss buldum 2 Aralık akşamından, arada neler yaptım diye düşündüm, tahmin ettiğim kadar gold'um yokmuş anlaşılan satmadan önce bu itemları. Ticket'ı da iptal ettim o yüzden.

Çok emindim aslında daha fazla goldum olduğuna o an. Neyse dün bir tane daha orb düştü, MC'den de 2 tane daha epic aldım. Çok istiyordum şu Judgement setini tekrar full giymeyi, ama Retri için tier 1 ve 2 setler çöp. Belki belli itemların PvP'de gideri var o kadar. Dün leggings düştü, kimseye lazım değildi diye aldım 20 dkp'ye. Inventory'de duruyor öyle sdf

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Absolut dedi ki:

TSM bende düzgün çalışmıyor yani /tsm scan yazınca hata veriyor nedeni hakkında bilgisi olan var mı?

Tsm scanle ugrasma.abi hic, application'i var bilgisayara indirip kuruyorsun, saat basi ah'i tarayip adamlarin serverindan sana data yolluyor. Dagda tasta olsan da guncel ah fiyatlarini gorebiliyorsun. Ucretsiz.

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.12.2019 at 09:49, deadwoll dedi ki:

Tsm scanle ugrasma.abi hic, application'i var bilgisayara indirip kuruyorsun, saat basi ah'i tarayip adamlarin serverindan sana data yolluyor. Dagda tasta olsan da guncel ah fiyatlarini gorebiliyorsun. Ucretsiz.

Yetkili abimize benziyorsun ah konusunda ? 

O databasenin guzelliginden faydalanmak istiyorum ben, şu item 30 golda düştüğünde bildirim falan geliyormuş onun ayarını nasıl yapıyoruz?

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, -Deno- dedi ki:

Dün BRD'de Dark Iron Bar smelt etmeyi öğrendim. Bizim realm'de 5 tane dark iron bar 20-22 gold arasıydı dün, 10 tane koydum bakalım. Çileymiş resmen Dark Iron Bar smelt etmek, sadece BRD içinde yapıldığını bilmiyordum ben.

Warsong ve Alterac bugün kaçta geliyor bilen var mı?

kestirme yolu var onun angerforgeun köprüden, paladinsin sen rahat gidersin.

incendius'un ordan mıydı yoksa? fdsa

zipzip tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...