Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

niye en imba class'la oynuyosun dicez olm.. pvp yapıcaksan tabiki rogue, mage, shaman, hunter düşünülebilir.. paladin ama baya uzak ara pvp class'ı degildi classicte .. yani en son gördügüm paladin TM de bubble açıp DANS ediyodu sdufhsfudsh yani komik abi ne biliyim bi ÇİĞ duruyor paladin pvp konusunda classicte..

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, -Deno- dedi ki:

Ulan ne bokladım, fag gibi kaçan sizsiniz, arkasına 400 500 kişi alan biz miyiz bi yeri basmaya giderken?

Biz buna seçicilik sapması diyoruz işte. Aynı durum horde olarak da benim için geçerli mesela. Sabahtan beri 1v1 pvp yapamadım herhangi bir ally ile. Ha ama ben gökkuşağı renkli göz yaşları dökmüyorum. 1v2 kesiyorum ya da adamlar raidle dalıyorsa kaçmaya çalışmak yerine üstlerine koşuyorum. En azından delikanlı gibi ölüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, deadwoll dedi ki:

Biz buna seçicilik sapması diyoruz işte. Aynı durum horde olarak da benim için geçerli mesela. Sabahtan beri 1v1 pvp yapamadım herhangi bir ally ile. Ha ama ben gökkuşağı renkli göz yaşları dökmüyorum. 1v2 kesiyorum ya da adamlar raidle dalıyorsa kaçmaya çalışmak yerine üstlerine koşuyorum. En azından delikanlı gibi ölüyorum.

Delikanlı gibi ölüyorsan Alliance olup doğru tarafta öl. Bizim server'da 1v2 ancak canın %40 falansa görürsün, öbür türlü o da yemiyor. Level kasarken ölmesin diye yardım ettiğim adamların arkadaşı ile 15 dk sonra gelip bana daldığını gördü bu gözler. 

Özlemişim forumda faction kavgasını. Derbi sonrası kavgası gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

şu anlattığın şeylerin daha beteri her zaman alliance için var. 10 dk boyunca birbirinin yanından geçip giderken sorun yok, yanında 2-3 tane daha alliance görünce hemen dalan tiplerle dolu.

zaten horde her zaman daha bireysel oyuncularla dolu olur. undead oynayanların çoğu, özellikle de rogue ve mage; ama warlock, priest de dahil yine hep solo oynamayı yeğleyen pvpcilerden oluşur. tamamen race ile alakalı bir durum. alliance tarafında böyle bi şey yok, olmadı hiç. orada diğerlerinden daha öne çıkan solocular var sadece ki onlar da nelf druidler oluyor niye bilmiyorum. combattan çıkınca kaçması kolay diye herhalde o da sdfsdfs.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bilimle geliyorum size, sizin başınıza gelen her şey karşı faction'ın da başına geliyor. Ha ama şöyle bir şey var, k1nJo'nun söylediği doğru bir nebze. Ally'lar grup halinde oynamayı tercih ediyor çoğunlukla, dün mesela Burning Steppes'te Felwood'da falan ally gank squad'ların hepsinde paladin ya da priest healer'lar vardı ve adamlar dmg'la vs. uğraşmıyordu çatır çatır heal, cc, dispel kasıyorlardı. Horde'da böyle bir şey yok, priest = shadow priest, shaman = elem/enhance shaman. Daha bir tane healer'a denk gelmedim pvp party'lerinde ahahah

Bu arada Orgrimmar Azeroth'un Sivas'ıdır. Zone müziği testesteron arttırır tek başına.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...