Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle 60 olana kadar nasıl kasarsan kas fark etmez ister dungeon farmla ister quest ile kas. 60 da zaten işssizlikte bir yerden sonra aha şurada quest varmış diyip gidip yapıyorsun. Açıkcası ben epic mountu dungeondan iteme kasarken düşen itemleri vs.. satıp kastım birazda şans son anda epic düştü falan. Level mountu ise zaten 90 gold hele horde oynuyorsan 90goldu kasmanın kolay yolu var. Açıkcası bende bunu sonradan ögrendim kendim level kasarken kastıgım gold ile montu aldım aldıgım levelda 46 idim. Bu quest tekrarlanabilir bir quest questi yapmaya gitmeden önce bi kaç tane bu pottan alıyorsun https://classic.wowhead.com/item=5996/elixir-of-water-breathing quest de bu http://classic.wowhead.com/quest=5421/fish-in-a-bucket

Sosyal ağlarda paylaş

? haha tamam. ya tam 40 olunca atıma binmek istiyorum. Forumda horde para kasma tekniği gördüm level 32 de desolace de kasılan bi teknikmiş. onu denicem olmadı. ille bincem o ata 40 olunca. 60 olana kadar 1k para nasıl birikecek onu sonra dert ederim ? 

Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, sleepingdeath dedi ki:

Öncelikle 60 olana kadar nasıl kasarsan kas fark etmez ister dungeon farmla ister quest ile kas. 60 da zaten işssizlikte bir yerden sonra aha şurada quest varmış diyip gidip yapıyorsun. Açıkcası ben epic mountu dungeondan iteme kasarken düşen itemleri vs.. satıp kastım birazda şans son anda epic düştü falan. Level mountu ise zaten 90 gold hele horde oynuyorsan 90goldu kasmanın kolay yolu var. Açıkcası bende bunu sonradan ögrendim kendim level kasarken kastıgım gold ile montu aldım aldıgım levelda 46 idim. Bu quest tekrarlanabilir bir quest questi yapmaya gitmeden önce bi kaç tane bu pottan alıyorsun https://classic.wowhead.com/item=5996/elixir-of-water-breathing quest de bu http://classic.wowhead.com/quest=5421/fish-in-a-bucket

Hah tamam ben de bu questten bahsediyorum. Forumda gördüm. Deneyeceğim.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben taze deneyimlerimi aktarayım sana.

Öncelikle healer, tank, mage açtıysan rahat grup bulur ve hızlı lvl alırsın rahat edersin. Rogue falan açtıysan, eğer fani değilsen yol yakınken geri dön. Sm spell clave, melee clave rog ile giremiyorsun. 

Mount için Gold konusunda ucuzundan da olsa  item alıp, train yaptığımdan ( rogue oynadim) . Lvl 40 da dahi 25 gold dan fazlasını görmedim çantada. 

Gold kazanmak için alt açtım ve auction house ile oynadim. 20 goldu 4 günde 120 gold yaptım. Tsm4 çok kullanışlı ancak fiyatlar manupule ediliyor. Tersine para da kaybedebilirsin. Araştırman lazım. Yalnız öyle disenchant edeyim yeşil droplarimi satayım olmuyor tersine para kaybediyorsun. Tamamen fiyatları bilme, ucuza alıp pahalıya satma. 

3. Son olarak mining-herb., leatherworking tavsiye ederim. Leather vendora dahi satsan ki ah de hala karlı satabiliyorsun para kazanıyorsun. Sonra bir tuyo daha mining ile çıkan solid stone vb ah de iyi gidiyor sakın vendorlama. Meslek kasılan metaryallar iyi satılır! 

hunty tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

33 dakika önce, hunty dedi ki:

Ben taze deneyimlerimi aktarayım sana.

Öncelikle healer, tank, mage açtıysan rahat grup bulur ve hızlı lvl alırsın rahat edersin. Rogue falan açtıysan, eğer fani değilsen yol yakınken geri dön. Sm spell clave, melee clave rog ile giremiyorsun. 

Mount için Gold konusunda ucuzundan da olsa  item alıp, train yaptığımdan ( rogue oynadim) . Lvl 40 da dahi 25 gold dan fazlasını görmedim çantada. 

Gold kazanmak için alt açtım ve auction house ile oynadim. 20 goldu 4 günde 120 gold yaptım. Tsm4 çok kullanışlı ancak fiyatlar manupule ediliyor. Tersine para da kaybedebilirsin. Araştırman lazım. Yalnız öyle disenchant edeyim yeşil droplarimi satayım olmuyor tersine para kaybediyorsun. Tamamen fiyatları bilme, ucuza alıp pahalıya satma. 

3. Son olarak mining-herb., leatherworking tavsiye ederim. Leather vendora dahi satsan ki ah de hala karlı satabiliyorsun para kazanıyorsun. Sonra bir tuyo daha mining ile çıkan solid stone vb ah de iyi gidiyor sakın vendorlama. Meslek kasılan metaryallar iyi satılır! 

Auction işini becerebileceğimi pek zannetmiyorum. ucuza al pahalıya sat derken elde avuçta olan da gider benim. Mage açtım, grup bulmakta zorlanmıyorum dungeon için. O açıdan iyi. herb skinning yaptım. herbler çok ucuza gidiyor şimdilik auction da, vendorlasan aynı şey neredeyse. skinningi de vendorluyorum. İlerde para getirirler muhtelemen. İdare edeceğiz ya, bi wand aldım şimdiye kadar. çantalarımı bile facebooktan konuştuğum biri başlangıç hediyesi olarak gönderdi. Bi 40 olayım bakalım ne kadar gold açığım olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sleepingdeath dedi ki:

bende golemaggda oynuyorum ama yabancı guilddeyim sana Türk guildlerinin isimlerini söyleyim takıl onlarla "Pain Train" ve "Reborn of Legends"

Pain Train türk guild'i degil abi , international. Türk sayısına eşit yabancı var. Guild Chat ingilizce,raidler ingilizce aynı sekilde.Bide zaten low level arkadaşlarımızı şuan alamıyoruz artık. 4-5 tane oyuncu eksigimiz kaldı belli spotlarda.. 

reborn of legend ile sansını deneyebilir arkadaşımız.

Sosyal ağlarda paylaş

Righteous Orb kesin düşüyor her run'da geyiklerine inanmayın bu arada, ben Crusader enchant için orb kasarken iki üç run üst üste bir tane bile düşmediği oldu. Sonra başka bi run'da üç tane birden düştü. Belli olmuyor. Çok hızlı ilerleyebileceğiniz bir grup yoksa bunu göz önünde bulundurun yani.

Ben olsam Essence of Air - Water falan kasarım. Silithus ve Felwood iyi yerler. Güzel para kazandım ben essence'lardan, belli aralıklarla kontrol edin o bölgeleri.

Yapmadığınız quest de bırakmayın, 4-5 gold bile kıymetli.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, -Deno- dedi ki:

Righteous Orb kesin düşüyor her run'da geyiklerine inanmayın bu arada, ben Crusader enchant için orb kasarken iki üç run üst üste bir tane bile düşmediği oldu. Sonra başka bi run'da üç tane birden düştü. Belli olmuyor. Çok hızlı ilerleyebileceğiniz bir grup yoksa bunu göz önünde bulundurun yani.

Ben olsam Essence of Air - Water falan kasarım. Silithus ve Felwood iyi yerler. Güzel para kazandım ben essence'lardan, belli aralıklarla kontrol edin o bölgeleri.

Yapmadığınız quest de bırakmayın, 4-5 gold bile kıymetli.

Az önce felwood'da ot toplarken elemental başına 2 mage 1 shaman falan vardı sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

EPL iyi de orda da MC için dowse quest'i yapanlar falan olabiliyor. Gerçi ufak ufak sayıları azalıyor o quest'i yapanların ama bilemiyorum.

Engineer 300'ledim ben dün, schematic'lerin çoğunu bi yerlerden düşürmüştüm zaten, kalanları da satın aldım. Mining'i de 300'lemem lazım o 275'de kaldı. Sanırım 275-300 arası için en iyisi Dire Maul kasmak Rich Thorium Vein için. Jump run yapsam hızlı olur gibime geliyor. Winterspring'de de epey varmış sanırım.

Bol bol Phase 2 öncesi AH'de PvP item satmaya çalışıcam, belki para kazanabilirim ordan.

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan utanın be, 2 - 3 katısınız çoğu server'da Alliance'ın, bi de içinden geçtik diye seviniyorsunuz. 1v1'de bir tane adam akıllı Horde görmedim daha, anında topuğu basıyolar. 

Herkes Phase 2'yi bekliyormuş lan resmen, dün Southshore'da Tarren Mill ve SS arası 500 Horde vs 250 Alliance falandı bizim server'da. Gece ben çıktıktan sonra 1000 küsürdük demiş bizim guilddakiler Horde-Alliance toplamı.

Şu ikisi de benim dünkü yayından, SS PvP'si de var.

Spoiler

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...