Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

yalnız bu ayasofya olayı esra erol'da bitecek böyle giderse... adam "kimin eşiyle münasebetim oldu" onu da yazayım mı demiş!!! birinin eşiyle ne gibi bir münasebeti olabilir yaw ? hayır adam bunu yazarak guıld de ne kadar evlı adam var şüphe altında bırakmıs...  birinin eşiyle mübasebet!!! yuh artık

Sosyal ağlarda paylaş

o kısım önemli hocam :)) bak cevap vermedi ama... 

yalnız herif gerçekten sorunlu! ben bi ara trolluyor falan dedim ama gerçekten ruhsal sıkıntı yaşıyor herif.. adama 200 kişilik guild yönetmek ağır gelmiş:)) nasıl ciddiye aldıysa artık! gerçi burada 15 sene önce kestiğimiz şu an öküz gibi nerf yemiş raidlere, kesen ilk türk guild biziz falan yazarken belliydi... çok takılmış.

durun lan bende yazayım... 

ally tarafında en kalabalık türk guild biziz...150 kişi olduk mc onyxıa farmlıyoruz bizden daha kalabalık ally guıld ı yok.. 15 senelik ekip.. muhteşem raidler.. dramasız harika geceler... sizleri bekliyor. 

tinu tarafından düzenlendi
pattisliborek dışında herkes gelebilir.. o gangladı beni! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin özellikle, o konudan bahsetmemesine karşın durup durup - kimin eşi sölim mi sölim mi? Diyor rahatsız.

Bir de hiçbir şeyi kabullenmiyor. Dün özür yazdı haydi geri dönün diye, şimdi diyor; ben herkesi özellikle gönderdim o guilde. Hiç birinizin kafası basmaz benim yaptıklarıma... 

Sosyal ağlarda paylaş

Adam hasta bariz şekilde. Bende ilk başlarda kafa yapıyordum ama baktım durum ciddi. Yazık valla. Sürekli bişey yazıyor kendi kendine. Siliyor, yazıyor. Bişey diyen eden yok ama kendi kendine savunmaya falan geçiyor. Bunlar bildiğin şizofreni tanısı. Şahsi fikrim ; o kadın olayıda sanrıdan ibaret. Kafasında yaratıyor bişeyler.  Bence bırakın yazmayın bişey adama. Unutsun. Bellimi olur gider bişey yapar kendine falan. Zor abi bu hastalık.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Belki de birisi bana Önce şu 30 kişiyi at dedi 
Sonra yeni gelen 60 kişiyide at dedi. 
Sonra da Core kadrondan kim varsa guild kendi kendisine dağılsın dedi. (Benim düşünce yapımdaki adama işkencedir bu, uykularım kaçıyor) 
Bende yaptım. 

Döndüm baktım ki 100 kişi attık core kadro dağılmıyor. 
Gittim dinledim herkesi ayakta tutmaya çalışan arkadaşlar var. 

Dağıtmazsan şöyle şöyle yaparım dedi. 

Bende Core kadroyu ayakta tutmaya çalışan kim varsa tek tek hakaret ettim.

Bence bu herif o kadınla bir seyler yaşadı. Kadında bunların beraber olduğuna dair kanıtlar falan var. Santaj yaptı buna karşı. Guildi bozdurdu falan. Kesin fazlası var bu isin. 

Bu arada 404 veriyor konu linki. Demin okuyordum sunu aldım oradan şimdi girmemeye başladı. Sildiler herhalde. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

47 dakika önce, ahmedinejad dedi ki:
  Gizli içeriği göster

Belki de birisi bana Önce şu 30 kişiyi at dedi 
Sonra yeni gelen 60 kişiyide at dedi. 
Sonra da Core kadrondan kim varsa guild kendi kendisine dağılsın dedi. (Benim düşünce yapımdaki adama işkencedir bu, uykularım kaçıyor) 
Bende yaptım. 

Döndüm baktım ki 100 kişi attık core kadro dağılmıyor. 
Gittim dinledim herkesi ayakta tutmaya çalışan arkadaşlar var. 

Dağıtmazsan şöyle şöyle yaparım dedi. 

Bende Core kadroyu ayakta tutmaya çalışan kim varsa tek tek hakaret ettim.

Bence bu herif o kadınla bir seyler yaşadı. Kadında bunların beraber olduğuna dair kanıtlar falan var. Santaj yaptı buna karşı. Guildi bozdurdu falan. Kesin fazlası var bu isin. 

Bu arada 404 veriyor konu linki. Demin okuyordum sunu aldım oradan şimdi girmemeye başladı. Sildiler herhalde. 

Bence hepsi hayal ürünü. Bu şekilde evli bir kadın nasıl şantaj yapabilir ki ? Kendinimi ifşa edecek kadın? Yaratıyor kafasından bişeyler. Hadi hepsi oldu diyelim , normal bir insan kendi kendine yazıp yazıp cevaplayarak silip durmaz. Hadi hepsi oldu diyelim , olan oldu der , kapatırım meseleyi. Kimseylede muhattap olmam. Adam bildiğin şizofreni hastası. Ayrıca bu tanılama yeni değil , 5 sene önce söylenmiş ve bu olay patlak vermeden önce bu adamı tanıyanlar da şizofren diyorlardı. Doğruymuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sen deyince tekrar baktım da olabilir gerçekten. Gerçekten şizofreni olan ev arkadasım vardı. Hala da görüşüyoruz ara ara arıyor beni. Kendisine sürekli bir sesin bir seyler yapmasını söylediğini anlatıyor bana. İşte git su cami aç çık bakalım düşecek misin? Git su adama Tokat at bakalım ne olacak diye sesler duyuyormuş.  

Simdi su anlattığı mantıklı geldi bana da sundan sonra. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bence bildiğin ruhsal bozukluk yaşayan bir kişilik, kendi sanrı ve hayal dünyasında yaşayıp, kendi kendine mağduriyet yaratıp, acıların çocuğu rolünü oynayıp, kendinin haklı olduğunu ıspatlamaya çalıştı.

Yok hatun yürüdü bana, yok ben yürüdüm hatuna, Siz beni anlamadınız, aslında ben hepinizin iyiliğini düşündüm. vs benzeri idi açıklamalar.

Guild banka çöktüm diyemedi anlaşılan, binbir dereden su getirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...