Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

https://progameguides.com/wow/wow-classic-dungeon-levels/

13-18: Ragefire Chasm (Horde)

Minimum Level: 8

17-24: The Deadmines (Alliance)

Minimum Level: 10

17-24: Wailing Caverns

Minimum Level: 10

22-30: Shadowfang Keep

Minimum Level: 14

24-31: The Stockade (Alliance)

Minimum Level: 15

24-32: Blackfathom Deeps

Minimum Level: 15

29-38: Gnomeregan

Minimum Level: 19

29-38: Razorfen Kraul

Minimum Level: 19

26-36: The Scarlet Monastery - Graveyard

Minimum Level: 21

29-39: The Scarlet Monastery - Library

35-45: The Scarlet Monastery - Armory

35-45: The Scarlet Monastery - Cathedral

37-46: Razorfen Downs

Minimum Level: 25

41-51: Uldaman

Minimum Level: 30

44-54: Zul'Farrak

Minimum Level: 35

46-55: Maraudon

50-60: Temple of Atal'hakkar (The Sunken Temple)

52-60: Blackrock Depths

Minimum Level: 40

55-60: Blackrock SpireMinimum Level: 45

55-60: Lower Blackrock Spire

58-60: Upper Blackrock Spire (10-man Raid)

56-60: Dire Maul

Minimum Level: 45

58-60: Stratholme

58-60: Scholomance

Sosyal ağlarda paylaş

Ey cemaat-ül warlock, voidwalkerınızın tauntu ne alemde? 11 point talenti demonologye verdim, improved voidwalkerı tabi ki aldım, herifin tormenti rank 3 ama yokkk agro tutamıyor. Dotları koyduktan sonra wand atsam da aynı, shadowbolt atsam da, drain life yapsam da. Hayır yani bilsem bu at hırsızını bırakıp pez...nk imple gezicem. Sizde de benzer bir durum var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

Arcane Mage ile PVP'de cok zorlaniyorum - ozellikle Warlock ve Priest'e karsi. Bende mi bir tirtlik var?

Su an level 43'um, ayni level bi priest (disc sanirim) kovalamaya basladi beni. Adama instant flame shock attim acilis olarak, ADAM BENI 30 SANIYELIK SLEEP'E SOKTU. E ebeninki instant bi de. Combattayiz ulan bi de boyle CC mi olur? 30 saniye bekledi Warlock arkadasi arkadan yetisene kadar, sonra Warlockla beraber ustume dotlar koydular. Ben arayi cabuk acip uzaklastim, yolda potion da ictim remove curse de attim ama dottan geberdim sonra yine. Bir mucizeyle adamlari oldursem yine yatarmisim yani. 

Normalde teke tekte de Warlock, Priest falan bi fear atip sonra ben kostururken dotlari koyup seyrine bakiyorlar. Dampen magic hep acik, 3-5 resistance arttirici Mage Armor da var ustumde. Anti CC falan yok hic, feara girdim mi cikamiyorum 10 saniye. O dotlar da bir kere kondu mu butun damagei verene kadar bir daha kalkmiyor ustumden. Adamin ilk 3 saniyede koydugu dottan olmek hakaret gibi bisey ama cozemiyorum ne yapilir baska. Remove curse pek ise yaramiyor, sanirim cogu Warlock ve Priest dotu curse sinifina ait degil.

Sosyal ağlarda paylaş

Warlock dotlarından sadece biri curse, diğer hepsi magic. Priestte de en az bir magic var, kaç curse bilmiyorum.

Warlock ve özellikle shadow priest OP pvp classları, yani tırtlık sende değil. Biri zaten zorlarken ikisine kaybetmiş olmanı hiç kafana takma, çünkü dediğin gibi bir mucizeyle öldürebilsen bile zaten dottan yatardın.

Sosyal ağlarda paylaş

UD shadow priestim (60lvl), üzerim spell power'lı rare gear. 60 lvl rogue, warrior, hunter vs. swp + dp attığımda %20-30 hp'ye falan geliyorlar. Genelde yaptığım şey dotları dizip survive etmek. Blackout proclarsa MB çakıyorum kafalarına. Rogue'ları fearlaması da bayağı kolay.

Caster'lar biraz sıkıntı. Warlocklar manamı bitiriyor, mage'ler de işte kaza bela cs oturtabilirlerse zorluyorlar ama kesmesi çok keyifli. Başta magilere rank 1 swp'yi atıp fearlıyorum, hemen iceblock açıyorlar sdf, sonra fear dot gg. Biraz aklı olan mage'ler swp'yi dispelleme yoluna gidiyorlar, onlar rank 1 swp'yi onlar dispelledikçe ben kahkaha atıyorum. Sonra blackout proclayınca akıllarını patlatıp, yüzlerini eritiyorum. Bir tek çok iyi mage'ler büyük sıkıntı, milyon kere combat resetleyip cd'lerimi bitirtip hp vs. full'lüyorlar. Ölecek gibi olurlarsa da sheep -> mount -> topuk.

Yalnız şu anki duruma kanmayın, gear ve engineering kasılınca işler değişecek (tabii sp'ler hep op sdf).

Sosyal ağlarda paylaş

abiler game time'ı bitecek olan varsa 3 aylık game time'ı 180tl ye gift yapabilirim. Malesef şuanki token durumu ile 1 aylıgı 70den ucuza yapamıyorum. Classic başlamadan önce ilgilenen olmuştu diye yazıyorum. İlgilenmeyenler için çevreye verdigimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...