Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Of 30 oldum çok zevkli ya, quest yapmak feci zevkliymis unutmuşum. Elit mobu kesmeye gittiğimde doğrudan partiye alıp yardım eden insanları görünce gözüm doldu. Oyun içinde yazisarak resmen discorddan çok muhabbet dönüyor. Acaba yaş ortalaması yüksek olduğundan mı nedir herkes seviyeli

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, miyaw33 dedi ki:

Of 30 oldum çok zevkli ya, quest yapmak feci zevkliymis unutmuşum. Elit mobu kesmeye gittiğimde doğrudan partiye alıp yardım eden insanları görünce gözüm doldu. Oyun içinde yazisarak resmen discorddan çok muhabbet dönüyor. Acaba yaş ortalaması yüksek olduğundan mı nedir herkes seviyeli

Genelde kitle iyi de, dün mesela ZF'de mallet'i kullanarak son boss'u summonlamak için adam başı 1g istedi hıyarın teki. Işık hızıyla kickledim partiden.

deadwoll tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Lopeth

Sadece sende değil birçok insan bu sorunu yaşıyor EU serverında. Bende bütün gün ne yaptıysam ne launchera login olabildim ne de sitedeki account sayfasını açabildim. Ticket bile atamadım. Anca telefondan hotspot yapıp onun interneti kullanarak giriş yapabildim oyuna. Supportta baya konu var forumda. Çözerler inşallah kısa sürede diyecemde cevap bile vermiyor herifler uğraşıyoruz falan diye... Kablonet kullanıyorum ben acaba internet sağlayıcısından mı kaynaklanıyor anlamadımki.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, deadwoll dedi ki:

Aynen herkes dungeon farm'da sdfds

yok abi ne dungeon farmı ya. dungeonlar da yine kalabalık gibi ama azınlık aslında baktığında.
dün arathi'deydim işte quest yerleri kalabalıktı ve questler de 2-3 level falan yukarıda olunca stv'ye gideyim dedim, kesecek mob bulamadım dolaş dolaş. mobdan çok oyuncu var. mob görünce beyin görmüş ghoul gibi çullanıyor herkes üstüne.

Sosyal ağlarda paylaş

Malesef mobilden bağlanmak veya vpn kullanmak dışında bir çözümü yok. Bulgaristan ve İngiltere'den de bu sorunu yaşayan çok fazla kişi var forumda. Birçok Avrupa ülkesinde yaşanıyor şuan bu sıkıntı. Doğru düzgün bir açıklama bile yapmıyor Blizzard. Cidden sinir bozucu bir durum.

https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/cant-login/83456/186

"I have also contacted my ISP and confirming Bonehilda posted that certain ISPs have been blocked on the Blizzard side…" 

yazmış birisi. Sorun tamamen Blizzard kaynaklı yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...