Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Şunu değiştirdiler bu arada,

With a hotfix to WoW Classic a few moments ago, we’ve changed how the realm population labels work in order to display realm populations in a more meaningful way.

How it worked before this hotfix

As we explained here, the system previously calculated the population labels by comparing all realms to the most-populated realm. This could result in a very crowded realm (with a lengthy queue) showing up as “Medium”, since it was being compared to the realm that had the highest population and a potentially massive queue.

How population labels work now

This system now measures each realm against a realm’s absolute capacity. Medium indicates a healthy total population on a realm – well in excess of what we considered Full in a 2006 – with room for more players to log-in. You’ll now see a High label if the realm is close to having a queue, and a Full label if the realm currently has a queue.

We will continue to monitor this system closely and take further steps if necessary.

Thank you very much!

Yani şimdi full demesi daha öncekinden farklı en azından, que var demek. Daha evvel en kalabalık server ile karşılaştırarak full vs diye etiketliyorlarmış. Bugün değiştirdiler bunu.

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Mal dedi ki:

bu arada çok kötü bi zamanda başladı yapacak bir sürü iş var. hatırladım wow öyle bir iki saat takılıyım diye oynancak oyun değil. ya hep yahiç. kışa başlarım belki.

ben de level 13 oldum anca, oynayacak vakit yok ki. arkadaşlar level 20 oldu deadmines temizledi falan, ben daha ilk defias questini anca yaptım :c

Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, Darksun dedi ki:

Server kapasitelerini hotfixle bayağı arttırıyoruz yazmışlar ama uygulamaya geçildimi haberim yok :p 

Sabah işe gitmeden baktığımda ilk açılan 3 server high diğerleri low görünüyordu. High olanlarada sırasız girdi ama akşam gene sıra olacaktır high olanlarda.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Pallando dedi ki:

Sabah işe gitmeden baktığımda ilk açılan 3 server high diğerleri low görünüyordu. High olanlarada sırasız girdi ama akşam gene sıra olacaktır high olanlarda.

onu değiştirdiler zaten bu arada, full diyorsa que var demek high demek kapasiteye yaklaştı demek. Daha evvel öyle değildi dün değiştirdiler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...