Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

elysium'a da baktım da level kasmaya üşendim hehe, ulan zaten 3 ayımı vercem sırf 0-60'a, private serverda bir de niye kasayım dedim.

retrowow diye bir server'da başladım, direk level 60 üstüne mavi başlangıç seti falan veriyor. QARABOQA isimli tauren şamanımla terör estiriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.06.2019 at 10:42, Gangren dedi ki:

Beta mı gelmiş yine? 

Pff.

sıkorç kardşim ne oynuyoruz releasede?

gel betaya gel

%90 waryor

%5 priest

%4 warlok

%1 ihtimalle diğer classlardan biri olucam

akıyorum tipsout un guildinde safds.

preacher in gültüne girmiştim de sonra çıktım sanırım ordan alayı pvp serverda zati. pve de oynayan az ama release de %99 pve oynarım şu yaştan sonra bebelerin gankfestine kurban gidecek halim yok hiç.

Sosyal ağlarda paylaş

Dün retrowow'da Paladin açtım gene, instant level 60 ve mavi item veren server. Olm Paladin ne kötüymüş lan Classic'de 60 bile olsa dskfs. Yani aslında günümüz Pally'sine göre daha güzel, ben hep ayrı ayrı aura/seal olayını daha çok severdim, ama PvP'de falan ne kadar zorlanıyor. Unutmuşum bi de, tek seal ile oynuyorum, hammer of wrath'i koştururken atmaya çalışıyorum falan. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Dün retrowow'da Paladin açtım gene, instant level 60 ve mavi item veren server. Olm Paladin ne kötüymüş lan Classic'de 60 bile olsa dskfs. Yani aslında günümüz Pally'sine göre daha güzel, ben hep ayrı ayrı aura/seal olayını daha çok severdim, ama PvP'de falan ne kadar zorlanıyor. Unutmuşum bi de, tek seal ile oynuyorum, hammer of wrath'i koştururken atmaya çalışıyorum falan. 

EU açıldığında paladin oynama gibi bir gaflette bulundum, retri pala. capleyim dungeonlara geçtikten 1 hafta sonra rerolladım, ama druid e... kafama edeyim ya.

Retri paladin resmen seal of command proc u beklemek ve dispel/buff üzerine oynanıyordu.

Serverlar açıldığında paşa paşa warrior/mage/rogue , pvp de warlock vs olun mis gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, Darksun dedi ki:

EU açıldığında paladin oynama gibi bir gaflette bulundum, retri pala. capleyim dungeonlara geçtikten 1 hafta sonra rerolladım, ama druid e... kafama edeyim ya.

Retri paladin resmen seal of command proc u beklemek ve dispel/buff üzerine oynanıyordu.

Serverlar açıldığında paşa paşa warrior/mage/rogue , pvp de warlock vs olun mis gibi.

Öyle gibi valla abi.

Reckbomb yaptım bir tane, gene de çok iş yapmıyor bence PvP'de. Rogue falan kesiyorum ama iki duel'in birinde bubble açmam gerekiyor, diğer melee class'lar ile kafa kafaya gibi. Caster'lara karşı nerdeyse hiç şansım yok.
Horde oynadığım bir dönem WOTLK'da ne öttürüyordum Holy ya da Retri pala ile 1v1'lerde Orgrimmar önünde. Tek tük adam kesiyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet shaman çok sıkıntılı değil onda da windfurry proc mu ne bekliyordun ama o kadar kötü değil, healer olarak priest in altı ama druid den daha iyi. Guild vs de çok shaman varsa sıkıntı olabilir zira genelde totemler için oradasınız. :p 

Hem alliance hem horde oynamıştım ben, AQ40 da Viscidus da horde olarak o kadar rahat keserken (shaman totemleri) , alliance da paladinlerle sürekli zorlanıyorduk. :) Paladin in oynanış tarzı çok sıkıcı, healda çok kötü değil ama dispell/buff bot olayı işi bitiriyor. Hele ilk versiyonda 5 dakika mı neydi bufflar her paladin kendi takımını bufflıyordu sonra class a döndürdüler 15dk vs oldu, tüm hunterları aynı anda bufflıyordunuz mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

hunter pve e averaj , pvp de dead zone varsa rezalet. Adam frost nova çekip suratınızın dibinde başlıyor pyro cast etmeye. Viper sting miydi mana emen skil bayağı güzeldi ama :)

Tranq MC 'de varda sonra o kadar işe yarıyormuydu hatırlamıyorum.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sırf 1-60 için oynanır ya, endgame bayar gibi geliyor bana bu saatten sonra çekilmez

frost mage yıllardır hep istemiştim sanırım mage oynayacagım ilk defa. heryere lazım. portalı var içkisi var, pvpde güçlü, sanırım tek dezavantajı levelingi biraz kasış ganke müsait su iç mana iç falan

Sosyal ağlarda paylaş

Frost mage ile leveling aman diyorum ?

Mage'in de derdi çoktu. Portal, Slow Fall için reagent var. Conjure Food, Conjure Water ayrı ayrı kastırıyor, Arcane Intellect bufflama, Remove Curse, Amplify/Dampen Magic görevleri var.

Fire spec mana içer, işi bilmeyen tanktan kesinlikle aggroyu çekersin.

Mage Tier Setler aşırı tırt, oyundaki en iyi SpellPower silah BWL Nefarian'dan, her caster rakibin haline gelir. Silahına basacağın enchant baya pahalı, Intellect bassan dalga muhabbeti olursun.

Yani, yine de, Sheep -> 41 yard Fireball, PoM + Pyro, Fireblast kombosuna dayanabilen fazla yoktu MC döneminde.

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Gangren dedi ki:

Barrens'ta Tin Ore ararken moblar tarafından g3nklenen Orc Warrior fantazimi tekrar yaşayacağım, umm leziz.

Ya da yok be, Undead Mage @ Brill ❤️

yok aç bi ud priest resmen afk level alıyorsun OP resmen priest classic de

huzur resmen warriordan sonra.

gerçi yine release de waryor kasıcam da..... yok yani baya bildiğin eğleneli saçma sapan bişi açıosun shieldi basıyorsun kaşık kadar sopayla mobları dövüyorsun. 0 hp 0 mp harcayarak...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...