Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Alıntı

Tldr : wow Items were changed and added throughout the 12 patches in the 2 years that vanilla wow existed before patch 2.0 at BC lauch.

Example warrior T1 helm in patch 1.0 had agility and spirit for whatever fucking reason. But in patch 1.5 it was changed to have lots of stamina and Defense(tank stat)

So basically all items in the game at launch will have the final update reflecting the stats of them item of patch 1.12.

Also not all items will be available at lauch. Many world drop items were added throughout vanilla life cycle. When AQ40(tier 2.5) came out some items were added to boss loot tables in Molton core(tier 1) these items will not be available at launch because they were added as a catchup mechanic.

https://blue.mmo-champion.com/topic/1105315-itemization-in-wow-classic/

Sosyal ağlarda paylaş

ahah dev komplo teorisi yapmış manyaklar.

blizzort'un beta screenshotlarındaki gnome magelerin isimlerini "retail" vs "classic" gibi screenshotlarda Osconty ve July koymuşlar da işte osconty ilk naxx de patchwerk kesen guildin gmimiymiş işte record etmiş youtube da varmış vs. temmuz 2006 da kesmişler falan o yüzden july diye 40 yapar styla 16 temmuz 2019 release date demişler sadfklsa

https://www.wowclassiccountdown.com/

scorch tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben son zamanlarda çok yükseliyorum wow'a ya.

ama mevcut halinin içinde bulunduğu çöplük de sıkıyor geri dönünce. böyle büyük heveslerle özleyip falan geri dönüyorum, hop 2 haftaya bırakıyorum ?

classic o yüzden cezbediyor beni, ne zaman geliyor lan bu lanet şey başlamak istiyorum biran önce. İlk zamanlardaki gibi trol mage alıp nova ata ata scorpid kesmek istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, applev0dka dedi ki:

ben son zamanlarda çok yükseliyorum wow'a ya.

ama mevcut halinin içinde bulunduğu çöplük de sıkıyor geri dönünce. böyle büyük heveslerle özleyip falan geri dönüyorum, hop 2 haftaya bırakıyorum ?

classic o yüzden cezbediyor beni, ne zaman geliyor lan bu lanet şey başlamak istiyorum biran önce. İlk zamanlardaki gibi trol mage alıp nova ata ata scorpid kesmek istiyorum.

Aynı durumdayım, geçen aylarda iki kere açtım büyük hevesle, subs bitince gene kopuyorum ama.

Şimdi gene açasım var mesela. Tek başımayım ama çoğu zaman, bir guild buldum ama adamların kendi arasında yıllardır süregelen muhabbeti var. Çok giremiyorum muhabbetlere.

-Deno- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...