Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Abi benim ruhum Paladin ya, yapamıyorum başka karakterlerle WoW evreninde :( Açtığım karakterler bile gerçekten yukarıdaki gibi, %100 aynı değil ama baya yakın sdfask, güldük gece baya Discord'da onu görünce.

O auto attack'ı çekerim, 32'ye kadar kanser olurum gene Paladin oynarım yani. I will fight with honor :((((((((((

Aslında Rogue, Druid alt kasmıştım TBC ve WOTLK döneminde ama çok oynamıyordum onlarla.

Edit: Hatta bak şey hatırlıyorum, benim iki yakın arkadaşım release'de başlamıştı, ben o zaman 'WoW ne yiaaaa, sandbox oyun oynarım ben MMO'da' kafasındaydım. Sonra Paladin'i gösterdiler bana, dediler ki olm açacağın karakter bile belli senin, gittim oyunu aldım hızla GÜZELMİŞ PALADİN diyip sdfsa
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
https://np.reddit.com/r/wow/comments/akbdug/only_when_mats_was_dead_did_the_parents/ef3umkx/?context=3

sabah sabah üzüldüm ,

çocuk hasta,20'li yaşlarında ölücek büyük ihtimal , tekerlekli sandalyeye bağlı ve evden pek çıkmıyor

o yüzden öldüğünde guild üyeleri fln taziye için toplandığında ailesi tribe giriyor,anlamıyorlar .

keşke geç saatlere kadar oynamasına karışmasaydık , keşke daha çok anlasaydık yaşadığı sanal karakteri fln diye dövünüyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...