Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Classic Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

tamamen vanilla olmayacak sanırım, adamlar sinir bozabilecek şeyleri değiştirebiliriz demiş. Buff sürelerini , mana costlarını felan.

Birde free serverların populerliğide kararı etkilemiş. Classic server açıp patch match de yapmazlar herhalde hadi takılın derler mis :p
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

sen kimdin olm seven'da ve pain train'de.. Metaphor ben =)

ailenizin human mage'i =p

Drakkahn idi nickim ya benim, Warrior :D Paladin tarafında Amrasamandil vardı, Warrior MT Kinkstaah mıydı neydi, Keyhusrev ot Delidumrul dps idi, PT'nin başında da Rogue bi adam vardı, unuttum adını şimdi. Mage tarafında Spessnat vardı sanırım, biri daha vardı adı gelmiyor aklıma, priestlerde Lokman vardı. Baya bişey hatırlıyormuşum. Bunlardan sonra Retribution diye bir başka guild kurulmuştu ona geçmiştik. Cigara diye Hunter ve Yaban diye Rogue vardı Rank15'e kasan yine bu guildlerde :D.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Eternal said:

sen kimdin olm seven'da ve pain train'de.. Metaphor ben =)

ailenizin human mage'i =p

Drakkahn idi nickim ya benim, Warrior :D Paladin tarafında Amrasamandil vardı, Warrior MT Kinkstaah mıydı neydi, Keyhusrev ot Delidumrul dps idi, PT'nin başında da Rogue bi adam vardı, unuttum adını şimdi. Mage tarafında Spessnat vardı sanırım, biri daha vardı adı gelmiyor aklıma, priestlerde Lokman vardı. Baya bişey hatırlıyormuşum. Bunlardan sonra Retribution diye bir başka guild kurulmuştu ona geçmiştik. Cigara diye Hunter ve Yaban diye Rogue vardı Rank15'e kasan yine bu guildlerde :D.

Hatirladim la sizleri spessnat benim cok sevdigim bir abimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

QOL zaten gerekli bence. Cok fazla romantik olmaya gerek de yok. Aynisi DAOC'ta da uzun zaman tartisildi Uthgard serverinda sonra ne oldu devlerin inatciligi yuzunden oynayan adam kalmadi.

Klasik demek gidip patch 1.x'e sabitleyip hicbirsey yapmamak olmamali. Insanlar oyunun temel olarak o zaman gibi kalmasini istiyor, ama gidip basit seyleri buff zamani olsun o olsun bu olsun degistirmek zaten gerekli. Ha burada insanlarin tabii itiraz ettigi seyler genelde e nerede duracaksin/veya hangi yeniligi eklemelisin, hangisi eski kalmali sorunsali ki burada community feedback + devlerin oyunu ve oyunculari cok iyi tanimasi gerekiyor. Yoksa gidip Dungeon Finder Tool eklemeyeceksin tabii ki...
Sosyal ağlarda paylaş

yazildigi gibi eski versiyonu kur birak devamliligi olabilecek, insanlari mutlu edecek bir uygulama olmaz. ne idugu belirsiz korsan sunucularin bir tik ustuyle gelinmesi de kimseyi kesmez. bence su an onlar da karar vermemistir ne kadar efor sarf edeceklerine. gimmicky bir ilk versiyon olur. onun kabul oranina, potansiyeline gore ekmek kofte hesabi yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid in tüm specleri çöp dü bence. Hybrid class diye bir kavram vardı ki tier setlerde buna göreydi. Hatta AQ setlerini hatırlarsanız her bir haltdan biraz biraz stat alıyorduk haha. Milletteki arguman hybrid lerin zaten pure class kadar dmg/heal yapamaması yönündeydi.

Tank öldüğünde resto druid olarak ayı formuna geçip boss tankladığımı biliyorum yanlız :p

Classic serverları çok uzun süre sonra anca gelecek gibi duruyor. Zira bu adamların alel acele açıkladığı şey sadece bir niyet ve videodan ibaret. Sanırım biraz hype getirmek için blizzcon a yetiştirmişler adamlar gerçekten elimizde henüz bir halt yok diyor.

Yaptıkları söyleşide denilen eski bir build in şimdilik deneme amaçlı açık tutulduğu oradan yürümek istedikleri. Adamlar eski build eski sistemleri kullanıyordu hayatta yeni serverlarda kullanamayız bir çözüm için çalışıyoruz demiş. Adamlar hatta şu Nostalrius adlı bayağı tutan free serverı kapattırmalarına rağmen server ı yürüten adamlarla görüşmüşler resmen kendi oyunları için fikir alıyorlar :p Herifler kadrolu blizzard a girerse şaşırmam :D

Bu adamlar daha önce eski teknoloji classic server mümkün değil diyip duruyorlardı, free legacy servarların başarısını görünce herifler millet hevesini almasın diye hem acil olarak kapattırıyorlar, hemde bir yandan kendileri başlamışlar işte. Yanlız nasıl bir ödeme sistemi vs olacak tarzı sorularda var biraz saçma geldi, ne yani sub varken birde ona mı para bayılacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...