Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel's Spider-Man

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

indirim yemesini beklicez artık abi 400 lira olursa

https://i.imgur.com/06OqaYV.png

ztn önümüz black friday. orada bi ayar çekerler kesin. gow çıktıktan 2 ay sora 150ye inmişti direk çakmıştım. bu da 400e çıkarsa release ile beraber ilk indirimde 200e falan iner bence.
Sosyal ağlarda paylaş

can sungur'un ilk bakış videosunu izledim.
2 kere bitirmiş oyunu bir GoW olmasa da çok iyi diyor, ek paketlerle gow seviyesine çıkar diyor.

asla preorder yapın demiyorum kimseye karşıyım ama "bir yerlerden gelen" hislerime göre bu oyuna kur ayarlaması olabilir siz alın falan dedi. sony türkiyeden almıştır bilgiyi.

GoW'u preorder yapmıştım sonra fiyat arttı, sonra düştü falan ama çoktan bitirmiştim zaten verdiğim parayı hak etti. Şuan oynayacak oyun çok o yüzden pre order yapmayacağım gibi duruyor.

Haaa bu arada pre order yapana ek paket de gelecek, sonradan oyuna ayrı ek pakete ayrı para verirsek indirimde bile mevcut fiyatı geçebilir :(
Sosyal ağlarda paylaş

ek paket geleceği nerde yazıyo ya preorder yapana. ben göremedim store sayfasında

normal versiyon pre order

Açıklama
ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR

Özel bonusları edinmek için hemen ön sipariş verin:
• Üç kostümle birlikte Spidey Suit Paketi.
• Oyunun başından yetenekleri açmakta kullanılacak beş Yetenek Puanı.
• Spider-Drone Cihazına Erkenden Erişim.
• Spider-Man PS4™ Dinamik Teması.
• Spider-Man PS4™ Beyaz Örümcek Avatarı.

[hr]

deluxe versiyon pre order

Açıklama
ÖN SİPARİŞ – HEMEN ÖDEME YAPMANIZ GEREKİYOR

Özel bonusları edinmek için hemen ön sipariş verin:
• Spidey Suit Paketi.
• Yetenekleri açmakta kullanılacak beş Yetenek Puanı.
• Spider-Drone Cihazına Erkenden Erişim.
• Spider-Man PS4™ Dinamik Teması.
• Spider-Man PS4™ Beyaz Örümcek Avatarı.

Dijital Deluxe Sürüm’e yükselterek oyunun başında yetenekleri açın ve yeni görevleri, karakterleri ve kıyafetleri içeren ve çıkar çıkmaz erişiminize açılacak The City that Never Sleeps’de ön hikâye bölümlerini oynayın.
Sosyal ağlarda paylaş

turkish psn hell'e hoş geldin. kaç kez yaptın ve hata aldın bilmiyorum ama muhtemelen baya bir denemişsindir. şimdi sakin ol ve kartı elinden bırak. en az 1 ay hiç bir şekilde bi işlem yapmaya çalışma o psn üzerinde. çünkü çok büyük ihtimalle hesabına bloke koydular bi kaç hatalı denemeden sonra. ben 1 ay uğraştım beceremedim. sonra 2 ay falan bekledim ve sonrasında adres bilgilerini tamamen türkçe karakterlerden arındırmış bir şekilde ekstrede yazdığı ile aynı olarak girerek hata almadan işlemi yapabildim. o günden beri sorun yok.

psn tr'nin kartlarla ilgili bir sorunu var ve beklemek dışında hiçbir çözümü yok. denemeye devam edersen blokenin sıfırlanması için zamanı da engellemiş olursun.

ben ilk oyunlarımı sırf bu yüzden us psn'ten aldım amazondan psn card satınalarak.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

turkish psn hell'e hoş geldin. kaç kez yaptın ve hata aldın bilmiyorum ama muhtemelen baya bir denemişsindir. şimdi sakin ol ve kartı elinden bırak. en az 1 ay hiç bir şekilde bi işlem yapmaya çalışma o psn üzerinde. çünkü çok büyük ihtimalle hesabına bloke koydular bi kaç hatalı denemeden sonra. ben 1 ay uğraştım beceremedim. sonra 2 ay falan bekledim ve sonrasında adres bilgilerini tamamen türkçe karakterlerden arındırmış bir şekilde ekstrede yazdığı ile aynı olarak girerek hata almadan işlemi yapabildim. o günden beri sorun yok.

psn tr'nin kartlarla ilgili bir sorunu var ve beklemek dışında hiçbir çözümü yok. denemeye devam edersen blokenin sıfırlanması için zamanı da engellemiş olursun.

ben ilk oyunlarımı sırf bu yüzden us psn'ten aldım amazondan psn card satınalarak.

Alla alla, PS3'de de aynı bilgileri kullanıyordum bir sıkıntı olmamıştı? Bu arada beni kendi hesabıma girdikten sonra otomatik olarak Turkish-English mağazası gibi bir yere yönlendiriyor. İngilizce oluyor arayüz, ama TL cinsinden gösteriyor oyunları falan. Garip bir sistem.

4 - 5 kere denedim, Garanti'den gelen şifreyi girdikten sonra daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorum checkout ekranında. Mobilden denedim gene aynı hata. Para yüklemek aklıma geldi Red'in dediği gibi ama baktım 2 kere bilmem kaç GBP para çekildi diye SMS geldi. Kart işlemlerinde göremiyorum ama tüm bu yaptıklarım sanki açık provizyona düşecek gibi bir his var içimde, ondan denemeyi bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...