Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Halloween / Autumn / Winter Sale 2017

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

3 kelimeden 4ünü bilmiyorsan sıkıntı sırf ingilizcede değil sanki :P

haha şu çok fena olmuş.
bu arada ben de küçükken o kitapları okumuştum. resimli filandı hatta. çocuklar için harika ama yok şu an piyasada. sadece muhteşem hatalar adlı bir seri var ama hiç okumadım onu da.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

oynamadım ve oynamicam ama origins'e olmuş diyorlardı. ismi ass creed olmasa review falan kastırıp hype'lanmış olabilirdim.

Witcher 3 den çok fazla şey almışlar. Klasik ass ass in creed den farklı bir yol izlemişler. Bence olmuş. Tabi yine klasik ubisoft lamerlikleri var. Ama olmuş... Fan değilsen veya hediye alacak kimse yoksa indirim bekle derim. Ama olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
eregorn said:

Cokomantis said:

oynamadım ve oynamicam ama origins'e olmuş diyorlardı. ismi ass creed olmasa review falan kastırıp hype'lanmış olabilirdim.

Witcher 3 den çok fazla şey almışlar. Klasik ass ass in creed den farklı bir yol izlemişler. Bence olmuş. Tabi yine klasik ubisoft lamerlikleri var. Ama olmuş... Fan değilsen veya hediye alacak kimse yoksa indirim bekle derim. Ama olmuş

Ama olmuş mu?
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

eregorn said:

Cokomantis said:

Ama olmuş mu?

olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...