Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scottish Fold Genetik Hastalık

Masticore

Öne çıkan mesajlar

https://www.facebook.com/patiseyler/videos/540416569641951/?hc_ref=ARRoZaaXek2YxB2rBdl8nyam2gDc2hPMxGjcFIMSAdu7_Nnuz8MKQKnIK_Tbg-gRmZM

Şu haber ne kadar doğru bilmiyorum şöyle farklı bir kaynaktan yazı da buldum ama doğruysa çok yazık ya.

http://batipet.blogspot.com.tr/2016/06/scottish-fold-osteochondrodysplasia.html

Gördüm mü ne güzel, sessiz sakin hayvanlar diyordum ama meğer sakinliğin asıl sebebi eklem ağrılarımıymış :/
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

bir çok insan bilmiyordur bunu sonuçta, hani şu bilgi yayıldıktan sonra alanlara laf sayılması daha doğru sanki.

Demek ondan masum masum bakıomuş keratalar.

Ne bileyim abi, aliyorsun sonucta bir iki arastirirsin herhalde. Mesela benim kopek sahiplenmek gibi bir planim var birkac yila, ozellikle buyuk kopeklerin bir suru problem sebebiyle omrunun uzun olmadigini vs ogrendim direk. Ayni sekilde puglar fln gercekten yazik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz sokaktan topladık bizimkini
sonradan öğrendikki norveç orman kedisi kırması bişimiş.

insanlar tüyleri kısa diye alıo skotiş
cicibeybe said:

Suark said:

bir çok insan bilmiyordur bunu sonuçta, hani şu bilgi yayıldıktan sonra alanlara laf sayılması daha doğru sanki.

Demek ondan masum masum bakıomuş keratalar.

Ne bileyim abi, aliyorsun sonucta bir iki arastirirsin herhalde. Mesela benim kopek sahiplenmek gibi bir planim var birkac yila, ozellikle buyuk kopeklerin bir suru problem sebebiyle omrunun uzun olmadigini vs ogrendim direk. Ayni sekilde puglar fln gercekten yazik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

scottish eklem ağrıları bilinen bir şey. bu yüzden ilaç kullanan çok scottish sahibi var. bi de kim diyor olm sessiz sakin diye. bizimki yaşlanana ve kısırlaştırılana kadar manyağın tekiydi.

en büyük problemleri kilo ve kalp.

bi de çiftleştirirken iki tane kısa kulaklıyı çiftleştirme hatası var. onların yavruları da çok sorunlu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...