Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer: Vermintide 2

Boneslark

Öne çıkan mesajlar

Lvl 14 oldum pyromancer. Oyun güzelmiş bam güm gidiyorsunuz ve atmosfer de güzel, karlı bir yerde mağaraya girdik tam dungeon tadı verdi. Bir ara karardı içerisi falan.

Gayet basit bir oyun ama atmosfer alıp götürüyor.

500k satmış bir hafta olmadan, class eklerler umarım dlc falan.
Sosyal ağlarda paylaş

champ oyunlara geçince keyifli olmaya başladı bu arada, leg denemedim henüz. discorddan yazıcam bi ara 4. olurum bende

o zmn nob sorusu
bu silahlardaki power - karakter power ilişkisini bilen varmı nedir

şu şekil ki , kutulardan cıkan ve ya craft ettigim silahların powerı yavaş yavaş artıyor

ben 15-20 tane kutu biriktirmiştim level 30 olunca açarım diye, bu arada ortalama üstüm başımdakiler 140-160 arasıydı, toplam 320power vardı karakterde. neyse gece açtım hepsini item power ortalama 200-210lara getirdim , karakterinde lvl30 dan base 300 powerı üstüne koyunca, 500ü geçti böylelikle.

yani kutuları açarken o anki powera ve üste başa göre yavaş yavaş arttıyor oyun dorumuyum ? bu adam lvl30 diyip direk ilk kutudan 200küsür item patlatmıyor, böle kutu biriktirip endgame açmanın bi espiris yok.

ps. ya bu sorduklarımı digerk levelsız karakterlerle deneyip anlayabilirdim aslında ama yazdım bunca şeyi okıycaksınız artık asd
Sosyal ağlarda paylaş

300'lük kutu biriktirip açmanın esprisi var çünkü:

kutulardan çıkan itemlar o ana kadar aldığın en yüksek itemın +-10'u power olarak. 100'e kadar recruit, 200'e kadar veteran yetiyor. 200'den itibaren champion chest lazım ki çok daha zor alması malum. 200'de açılması öneriliyor o chest'lerin o yüzden. erken açmışsın yani, geçmiş olsun. :P
Sosyal ağlarda paylaş

haa okey, ama ben zaten her 200lügü açmıştım elimdeki, zaten en yüksek rakamların üzerine 20 tane 300 açtım başka secenegim yoktu.

hatta bu sienna ile recruit oynamadım bile direk veterandan levalladım hızlıca, e tabi eli kolu boş karaktere ben başladım 200lükları açmayı, meh bilemedim

bu arada o ana kadar aldıgım itemın -+10 mu yoksa üstümdekilerin mi onu biliyormusun ?

ama rahat bi 40 tane biriktirilir heralde 1-30lvl arası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...