Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık vape mod & ato

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Elimde 5-6 mod, 20'ye yakın ato var totalde. Kullanmadıklarımı köşede yatanları bari birilerinin işine yarasın gayesiyle satıyorum.

Çomarland gruplarına koymadan önce buraya dip fiyattan yazıyorum.

Tek tek hepsinin fotosunu çekmekle uğraşamadım, isteyen olursa yazın çekerim.

Ürünlerin hepsi orjinal, hiçbiri styled vs değil. Hepsi yurt dışından getirtildi. Çomarland çakmaları değiller yani.

Smok V8 Big Baby Tank - 80 TL

Bu aralar çok fazla tank kullanmadığım için elimden çıkarıyorum bunu.
Elimde bi kaç tane fazla coil olabilir onlarıda yanında gönderirim.

CoilArt Azeroth RDTA - 60 TL

Elimde kullandığım 2 adet farklı RDTA var (RDTA 5, IJoy Combo). Bu yüzden Azeroth'u pek kullanmıyorum. Gayet keyifli bir içimi var.

IJoy Limitless RDTA - 55 TL

Yine aynı sebepten - RDTA fazlalığından dolayı satıyorum.

Geekvape Griffin RTA - 70 TL

Griffin 25 kullandığım için satıyorum bunu. Çok az sarım yaptım. Çiziği vs yok, tertemiz. Ek olarak top airflow kitide var elimde onuda yanında göndercem.

Vaporesso Gemini RTA - 60 TL

Aynı sebeble - RTA fazlalığından satıyorum. Bunu da çok az sardığımdan tertemiz.

Geekvape Tsunami RDA - 50 TL

Genelde RDTA kullandığım için yine çok az kullandığım, bottom airflow RDA. Fiyatı denemek isteyenler için dip yazdım.

Smok AL85 & Baby Tank - Gold - 120 TL

Hazır al kullan 1.5 - 2 ay kullandıktan sonra kenara ayırmıştım. Pil dahil değil, ayrı pil almanız lazım.

SMOK Guardian Pipe III & Micro TFV4 Tank - 250 TL

Bi kaç ay kadar kullandığım cihaz. Atıl durduğundan satıyorum aynı şekilde. Elimde bi kaç tane fazla coil olabilir onlarıda yanında gönderirim.

toplu fotoğraf ekliyorum (ön sıra), dediğim gibi ilgilendiğiniz olursa tek fotoğrafda çekip koyabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Sakiz adasi olayi dogru.Incelerseniz yunanistan'da oldukca fazla ucuz likit,mod,ato satan shoplar oldugunu gorursunuz.(hatta ingiltere'den sonra avrupa'nin en buyugu yunanistan olabilir) Yunanistan'da ki shoplardan en buyugu ise sakiz adasinda bulunmaktadir.

Hepinizi bekleriz.

https://i.ytimg.com/vi/e5iGwE0XJ1s/maxresdefault.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...