Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Buglandım mı ben ne oldu oyun bok oldu

Chapter II de Micah'ı hapisten kurtardıktan sonra ana hikayede bir türlü görev çıkmadı bir tek görev olarak: Blackwaterda Javierı kurtarma açık. Ancak blackwaterda dead or alive olarka arandığımdan girmem söz konusu değil anında indiriyorlar. Neya pıcam başına böyle birşey gelmiş olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Buglandım mı ben ne oldu oyun bok oldu

Chapter II de Micah'ı hapisten kurtardıktan sonra ana hikayede bir türlü görev çıkmadı bir tek görev olarak: Blackwaterda Javierı kurtarma açık. Ancak blackwaterda dead or alive olarka arandığımdan girmem söz konusu değil anında indiriyorlar. Neya pıcam başına böyle birşey gelmiş olan var mı?

şehrin dışında Javier. Öle kenardan kenardan gidicen yanına.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Oyun hakkında tonla laf edilmiştir şimdiye ama çok güzel olmamış mı. Özellikle karakterin tercihlerinize göre değişimi bence çok şık olmuş. Hikayenin tercihlerinize göre şekillenmesinden ziyade karakterin değişimi ve bunu bu kadar iyi yansıtmalarını çok beğendim (vicdan yapma durumları filan var outlawa kaydıkça çok iyi olmuş.)

Yüz mimikleri filan çok iyidi.  

Combat olayları biraz yavan geldi bana o kadar gerçekçilik kasıp üzerinde mermi taşıma limitlerini filan ayarlayabilirlerdi. Özellikle inventory olayı saçma başlı başına. Itemlar amaçsız gereksiz var olsun diye var para gereksiz daha harcamadım bile yüzde 30u bitti oyunun. 

Trevor sarkazmı ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...