Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

2013'te aldığım PS4 ile oynuyorum, FPS düşüşü bile çok nadir yaşanıyor. 25 saatte toplasan 3-5 kere hissetmişimdir, o da kasabaya girişlerde birkaç saniye. Zaten koskoca firmanın konsola oyun yapıp sadece one x ve pro'yu düşüneceğini zannetmek saflık olur. PS4 sahibi sayısı pro sahibinden hala daha fazla.

Edit: Okuduğum kadarıyla hatta pro sahipleri blur konusunda sıkıntı yaşamış. düz kasa ve slimlerde böyle bişi yok. ps4 ve pro arasındaki fark baya az. Ama mesela Xbox One X'te çok iyi yazılanlara göre. One X, ezmiş resmen pro'yu.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

https://i.ebayimg.com/images/g/zdEAAOSwSz1aqvIT/s-l1600.jpg

ya bugün şu sözlükten gördüm d&r'da, çocukluğumda cep versiyonu vardı evde. her boku ordan öğrenmiştim resmen. yine aynı boydu, nostalji olsun diye alacaktım ama saman kağıt değil diye almadım :(

Gittim aldım lan

http://i66.tinypic.com/hvrwr6.jpg

Olleey be ben de kovboyculuk oyunu oynayabilicem artık
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Amazon'da artık US store PSN card satılmıyor. Eskiden Gift card alıp oradan alıyordum ne güzel. Nereden digital alabilirim ?

https://www.amazon.com/gp/product/B00XJZHJCA/ref=oh_aui_d_detailpage_o00_?ie=UTF8&th=1

satılıyor ya. ben burdan 60 lık alıp RDR2 aldım us hesabımla geçen hafta
Sosyal ağlarda paylaş

- oyunu alan zke zke sevecek zaten o kadar parayi verdikten sonra.
- alamayan ama ps4'u olan fakirler, belki birgun alirim umuduyla cekinimli ovuyolar. ama haydar i elden birakmiyolar.
- pc olup ps4 u olmayanlar, cikarsa overim, onun disinda varsa yoksa cinematic diyolar.
- benim gibi hic biri olmayanlar, yok dildi, haftalik programcilari 234234 saat calismislar fln diye bok atiyoz iste durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

her gün kenara 5 lira koysan oyun pc'ye çıkana kadar ps4 pro alırsın zaten :D

death stranding
last of us 2
ghost of suşi falan oynarsın üstüne mis gibi

zamanında kahve fincanı altlığı mı ps4 mü diye sordun ps4 dedik switch aldın hala xbox diyorsun :D

canım ps4 pronu 1080p monitöre takıp bir denermisin rdr2 nasıl görüntü kalitesi, yeşillikte koşarken blur oluyormu vs bir bakıver pls, olmadı ps4 pro alim fdsf
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

applev0dka said:

her gün kenara 5 lira koysan oyun pc'ye çıkana kadar ps4 pro alırsın zaten :D

death stranding
last of us 2
ghost of suşi falan oynarsın üstüne mis gibi

zamanında kahve fincanı altlığı mı ps4 mü diye sordun ps4 dedik switch aldın hala xbox diyorsun :D

canım ps4 pronu 1080p monitöre takıp bir denermisin rdr2 nasıl görüntü kalitesi, yeşillikte koşarken blur oluyormu vs bir bakıver pls, olmadı ps4 pro alim fdsf

Yok abi oyun bende..
Pre order zamani kredi kartının hesap kesim tarihi geçince alacaktım.

2 gun kala zam yaptilar. 300 olan oyuna 470 vermem dedim beklemedeyim suan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...