Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

ben baya beğendim ya o yavaş oynanış falan tam istediğim gibi. GTA daki bi süre sonra o ARCADE e varan çatışma vs yok. GTA yı hiç boklamam gayet de güzel oyun da ordaki hızlı oynaınş vs beynimi döndürüyor bir süre sonra benim. Bu oyun tam bana göre ya.

Bir de atmosfer çok iyi. mükemmel ötesi yaratmış adamlar yine atmosferi. Beni baya tutacak gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

ben baya beğendim ya o yavaş oynanış falan tam istediğim gibi. GTA daki bi süre sonra o ARCADE e varan çatışma vs yok. GTA yı hiç boklamam gayet de güzel oyun da ordaki hızlı oynaınş vs beynimi döndürüyor bir süre sonra benim. Bu oyun tam bana göre ya.

Bir de atmosfer çok iyi. mükemmel ötesi yaratmış adamlar yine atmosferi. Beni baya tutacak gibi gözüküyor.

Ben de geliyorum!!! Dün gece elimde kumanda uyuyakalmışım. :(
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya baya iyi ya.

ana hikaye gideyim diye yola çıkıyorsunuz ve random eventlara kapılıp 2-3 saati gömüveriyorsunuz.

detay fışkırıyor her yerden. adamlar yaşayan dünya gibi hisettirsin diye hayvan gibi kastırmışlar.

tek diyeceğim arada buglar olabiliyor. rockstar oyunlarında pek bug olmazdı. muhtemelen 2 kere erteledikleri oyuna 3. erteleme basmamak adına mesai gömüp yetiştirmeye kastılar. hani sanki 2-3 ay daha geç release etselermiş o bugları da çözerlermiş. (bazen tepkisiz kalan npc'ler, takılan ya da yola batan npcler vs denk geldim 8 saatlik süremde 2 defa falan.)

bir de işte gunplay olsun karakterin koşması hareketleri falan böyle delayli gibi. ama benim hoşuma gitti bu. ana temayı işlemek adına olmuş olabilir. karakterin animasyonları çok güzel olmuş. hem online çıkınca gta'cı tayfa basmaz ortamı bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...