Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

364'e satan bi yer var n11de. Ama kargoya cuma vereceklermis. Pazartesi de zaten tatil, bizim kargocular hayatta getirmez salidan once.

Saticiya mesaj attim burdan alip sizin dukkandan teslim alsam diye adam direk oyle yapamiyoruz dedi. Heriflerin kendi sitelerinde de 400tl falan fiyat.
Sosyal ağlarda paylaş

abi öle bir ekipman yaptım ki oyunculuk namına.. nerden gelirse gelsin karşılarım.

switch
ps4
xbox

hiç affetmiyorum... sdçfds
hele bu saatten sonra cidden hepsine birden sahip olmak falan 10bin tl yi bulur ikinci el almam diyosan.
o xbox'ın fiyatını bi gördüm nette 5500TL falan .. gömü bulmuş gibi sevindim 1900 liraya vatandan aldıgım güne.
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat oynadım. şunu söyleyeyim, gta gibi oyun bekliyorsanız büyük hayal kırıklığı yaşarsınız. hatta gta'yı bırakın, ortalama bir oyuna kıyasla bile oyunun temposu, işleyişi falan çok ağır. karakter hareketleri, loot'lar, bütün animasyonlar tek tek giriyor her seferinde. bir geyiği vurup derisini yüzüp kampa götürüp pişirmek yemek bile 10 dakika alabiliyor en basitinden.

yalnız atmosfer falan şahane, o açıdan gördüğüm en iyi oyun.

ayrıca oyunun hikayesi 50-60 saat gerçekten var gibi. 7 saatte %15 yaptım ki yan etkinliklere pek takılmadım, görevlerden gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Pintipanda yayın yaparken biraz baktım, hem kendisi hem de izleyenler oyunun inanılmaz sinematik dolu olduğundan ve film izliyormuş gibi olduğundan şikayet ediyordu.

Benim de izlediğim 10 - 15 dk nerdeyse full sinematik ve diyalogdu. Abartmışlar sanki biraz, artık 'film gibi oyun' da çok tutmuyor kararında yapılmazsa.

Sonradan açılıyordur belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapı olarak zaten çok aksiyon beklememek gerek. Ben bu sabah başladım 2 saat kadar oynadım %5 oldu. Gerçi yüzde herşey değil bazen 5dklık görev de %3 veriyor 40dklık görev de o yüzden playtime pek doğru olmuyor. Ben büyük keyifle başladım yıllar önceki outlaws zamanları geldi hep gözümün önüne bir de trtde yayınlanan ağır kovboy filmleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

bir geyiği vurup derisini yüzüp kampa götürüp pişirmek yemek bile 10 dakika alabiliyor en basitinden

böyle olacağı 100 yıl önceden belliydi, hype'layıp sonra sıkıcı demek (sözüm celtic'e değik) büyük hata.

oyun gayet iyi yayıncılardan falan etkilenip "sıkıcıymış" deyip havan gibi emeğin harcandığı bir oyunu çöpe atmayın.

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-25-the-human-cost-of-red-dead-redemption-2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...