Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Dead Redemption 2

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakmasınlar bu fiyatlara ben bile almam tamam kur var ama bir de ülkenin gerçekleri var yani. Fiyat artışı olan hiç bir oyuna ta ki 100TL olana kadar para vermeyi düşünmüyorum. Gözüm kapalı 250-300 bandından alıyordum yapılan bu hadsizlik ile artık 100TL nin üstünü babayı alırlar en azından benden.
Sosyal ağlarda paylaş

kur düştü ama zamlar devam ediyor. arada yapmadıkları zamı bize geçiriyorlar şu anda. hiç sanmıyorum toplu olarak fiyatlar ucuzlasın. atıyorum dolar 5.5 olursa tekrardan düşürecekler mi fiyatları eski haline?

gerçi şimdi haberlere bakıyorumda enflasyon olmuş %25

kur nereye 5.5 oluyo asdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

gow'u ben 150 liraya almıştım mesela ve çıkışından sonraki ilk indirim 2 yada 3 ay sonra geldi. çok hızlı indirime girdi ama oyunu yapan sony olduğu için orada insiyatif tamamen kendilerinde. diğer oyunlarda farklı olur. mesela gta uzun süre indirim görmemişti sonradan iyice düştü. red dead'de gta gibi olur bence. uzun bi süre indirim görmez. anca online çıktıktan sonra gelir ilk indirim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi %25 enflasyon açıklandı.
öyle bilmeyen babaların dnr'dan oyun aldığı dönem falan bitti yani. steam'de nasıl indirimde 10 tane oyun stokluyor ve onları oynuyorsun aynısı olacak bundan sonra ps için de.

daha çok indie ve digital only takılırsın. indirim zamanı alırsın AAA oyunları
Sosyal ağlarda paylaş

valla fifa'yı 209'a (thnx apple) rdr2'yi de 300'e aldıktan sonra artık uzun bir süre oyun almam. iyi planlamayla yola çıkıp en az zararla atlattım diyebilirim şu dönemi oyun piyasası bazında :D

last of us 2 falan alırım anca bundan sonra satışa çıktığı gibi ki onunda daha çıkmasına var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Olay bütün EU'nun TR Store'a salça olması aslında.

Reddit'te indirim başlığı var, ilk mesaj "TR Store'dan alın."

Koca Reddit'te TR ile ilgili okuduğum nadir olumlu mesajlardan :(

nasil aliyolar abi ben alamiyorum anca tr kredi kartini kabul ediyor. zaten pan kart siye bisey de yok tr store da.
Sosyal ağlarda paylaş

sanal kart falan kılfına uyduruyorlar ölücüler. herifler 60 yerine 45'e alıcaz diye bizi bitirdi. açgözlüler. sonra biz blizzard forumunda wow aylık parası çok deyince SEN NOYO OZ ÖDÖYÖCÖKSÖN BONONO ÖLKÖNÜN DOROMONDON diye rage atıyor ergen neckbeard'ler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...