Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingston 16GB 2x8 HyperX Fury Black 2666mhz DDR4

knockout

Öne çıkan mesajlar

Merhaba. 2016 Mayıs ayında eksenbilsayar'dan aldım. Faturası kutusu statik poşeti mevcut. Hala sistemde aktif olarak kullanmaktayım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Ürünün tam özellikleri :

Kategori : DDR4
Model : Kingston
Arayüz : 288-Pin DIMM
Kapasite : 16GB
Saat Hızı : 2666MHz
Erişim Zamanı : CL15
Gecikme Değerleri : 15-17-17
Çalışma Voltajı : 1.2V.
Soğutucu : Var

FİYAT : 525
Ödeme Çanakkale içi elden veya önce eft sonra havale şeklindedir.
Takas olarak Sadece :2x8gb 3200mhz ve daha yüksek hızlı ram düşünmekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

fiyata oha diyecektim, ama bi baktım 700tl den aşşağa yok şimdi

ben 320ye almıştım 2016 mayısta

tüm parayı ram e yatırmak lazımmış yatırım

hocam sen söyleyince faturaya baktim ben KDV dahil 244 tlye almışım geçen sene :D tabi ki burada amacım işin ticaretini değil şu an oynadiğim oyunun daha hızlı saat hızlarında daha iyi performans istemesindendir. keşke evi arabayı satıp sadece ve sadece ram alsaydım. resmen ikiye katladı.
bu arada sattiğim ramin trde en düşük fiyatı 640 tl
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

benim h110 2133mhz üstü desteklemeğinden otomatik 12-14-14-28 çalışıyor bu arada (2666'da yukarda yzılan gibi 15-17-17-35), güzel ram yani

knockout bu arada ryzen ile 3000+ üstü kullanmak içişn mi satıyon güzelim ram

hocam oynadiğim oyunun ram karşilaştırmalarını izledim aşağı yukarı benim ram ile 3200 cl 16 ramler arasında 10-25 fps arasi oynuyor. ayrica sistemim de 144 hz monitör ve gtx 1080 li olduğu için max 144 fps altina düşmemesini istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

lan 3 yıl önce benim bilgisayarı toplarken "Amaaan ram dediğin nedir ki? Sıkılınca takarım yenisini" dediydim.

İşten çıkarıldım. Para ayıramadım. Şimdi ram almam gerek. Fiyatlara baktıkça moralim bozuluyor.

yok lan 3 sene değilmiş. 5 seneymiş. Oha benim bilgisayarı yenilemem lazım. 5 yıl olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...