Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UCL 2. Hafta - Beşiktaş vs RB Leipzig- 26.09.17 Salı - 21.45

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Evet Beşiktaş'ın Uefa Şampiyonlar ligi 2. hafta mücadelesi , o müziği stadda dinlemek ayrı bir olay.

Ben Cumartesi günü fenerbahçe maçının etkilerinin bu maça yansıyacağını düşünüyorum. Kaliteli ayaklarımızın sazı eline alması lazım gereken bir maç.

Ligi umursamaz tavırları allahtan şamp. liginde yerini başka birşeye bırakıyor. Porto maçındaki gibi oynamak lazım zira çok hızlı top oynayan bir rakibe karşı oynayacağız. Topu onlara verip , geçiş oyununu çok iyi yapmamız lazım. Duran toplar önemli bir silahımız olacaktır. Atiba'nın sağ bek (adriano yetişmezse) ortasahada Oguzhan ve tolgay ile çıkmamız gerektiğini düşünüyorum.

Alman basını Beşiktaş'ın avrupada 9 maçtır yenilmediğine vurgu yapıyor. Bu Leipzig'i tedirgin edecektir. Fakat hocalarının bizi rehavete düşürecek açıklamalarına aldırış edilmemeli.

İnşallah 6 puanla 2. haftayı kapatırız ve bu bize baya avantaj sağlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Besiktas kolay yenilen bir takim degil dogru dogru. Kolay pes etmiyor.
Bence yenilmedigi surece sikinti yok cunku Leipzig'e 4. torba takimi muamelesi yapmamak lazim. Zaten ekstra krediyi Porto macinda aldi Besiktas. Leipzig de digerlerinden cok rahat tirtiklayacagina gore beraberlik bile kotu olmaz, yendigi takdirde cook buyuk ihtimal Besiktas bu gruptan cikar.
Sosyal ağlarda paylaş

7 maç olmadı mı ya yenilmezlik?

2 hapoel, 2 oly, 2 lyon, 1 porto?

Ben diğer konuda yazmıştım bu arada da aynı şeyler halen geçerli, özellikle Bruma'lı bir formasyonda çıkarlarsa erken gol bulup Porto maçına çevirme ihtimalimiz var. Bruma resmen baltalıyor Leipzig'i, Leipzig'de onu kazanmak için çok fedakarlık yapıyor Almanya liginde.

Yine de işlerin ters gitme olasılığı çok yüksek, ufak umutlarla kötü bi realiteyi yenmeye çalışmak en güzeli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şans faktörü bizden yana olsun plx
sunlardan 6 puan alırsak gg wp, yenilirsek şapkadan tavşan çıkartmamız gerekebilir, beraberlik çok kötü sonuç sayılmaz bence

adamlar kara düzen top oynuo ama bireysel anlamda tosici falan yalan edicek topcuları var, medel soru işareti..

cenk yine şöle körün attığı taş dk 15 gibi asılsa bitane uzaktan, veya talisca bi duran top
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...