Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 24.09.2017 - 19.30

fenn

Öne çıkan mesajlar

tudor gereksiz risk aldı. yasin'i sokmasına hiç gerek yoktu. fegouli'yi soksa yeterdi. zaten yetti de. oyuncu değişiklikleri olmadan önce de gol geliyorum diyordu. bursa güzel oynadı ilk yarı. baya da şanslılardı ama. her top bi şekilde önlerine düştü.

bugün maç berabere bitse yenilsek de üzülmezdim. bu maçı çeviririz havası veriyorsa takım tamamdır benim için. geçen sene malum 1 tane yedik mi gerisi geliyordu sdfsf.
Sosyal ağlarda paylaş

olması gereken yere gitti. sabri anadolu kulübü topçusu. çok daha önce gitmesi lazımdı galatasaray'dan. herkes büyük takımda oynayacak diye bir şey yok. kapasitesi galatasaray için yetersiz ama göztepe'de kayseri'de falan oynar işte.

galatasaray'da 15 sene futbol oynayıp da bir insan hiç mi bir özelliğini bile geliştirmez yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ligtv beinsports olduğundan beri maçların özetleri genellikle sonraki güne kalıyor. saçmalığa bak ya. ilk yarıyı izledim, 2'yi izleyemedim, neyseki goalsarenaya koymuşlar.

iki golümüz de müthiş vuruşlar. 15 santim aşağıdan soldan falan gitseler girmeyecek yani.

bi de bi tane çok bariz el pozisyonu mu var 2. yarıda bana mı öle geldi, özette bi bok göstermedi. aha şunu diyom:

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu ligtv beinsports olduğundan beri maçların özetleri genellikle sonraki güne kalıyor. saçmalığa bak ya. ilk yarıyı izledim, 2'yi izleyemedim, neyseki goalsarenaya koymuşlar.

iki golümüz de müthiş vuruşlar. 15 santim aşağıdan soldan falan gitseler girmeyecek yani.

bi de bi tane çok bariz el pozisyonu mu var 2. yarıda bana mı öle geldi, özette bi bok göstermedi. aha şunu diyom:

tek açı bu ama bana omuz gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

maç inanılmaz zevkli oynanıyor. Bursa gs den bir tık iyi ama gs bir gol bulursa değişebilir gidişat. Yalnız bursa 2.golu bulucak 3-1 falan bursa alır maçı

Talihsiz bi açıklama olmuş.
İlk yarının ortalarından itibaren Gs daha iyi oynadı.
Özellikle 2. yarın maçı çeviririz havasına girmişti takım.
Kalede daha random ve vasıfsız bi kaleci olsa maç çok daha erken ve farklı bir skorla kopardı zaten.
Açıkcası Gs beni bu maç çok şaşırttı.
Böyle bi takım hiç beklemiyordum.
Tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Önceki maçlarda sadece top bizdeyken 3lü defans oynuyoduk. Bu sefer direk 3'lüye döndü.

Durun bi. Müdahale etmiyo diyodunuz. Etti işte.

De neden Yasin hiç bi fikrim yok.

Yasin'e karşı haklı bir ön yargım var. Yasin yerine random bir X oyuncusunu sahaya sürüp onu 3'lü defansın önündeki kanat beki olarak kullanmayı tercih ederim.

X'in kim olduğunun cidden hiç önemi yok. Selçuk, Sinan, Tarık, hatta Eray bile olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...