Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'da (Geçici Süreyle) Hangi Hattı Kullanmalı

axedice

Öne çıkan mesajlar

Selams gençler ekim başında 15 günlüğüne falan Antwerp > Köln > Amsterdam geziyoruz (+hanım çalışıyor). Benim hat kontörlü o yüzden ucuz yurtdışı seçeneği olmuyor günlük x lira olanlardan (hattın sahibi değilim sahibi çok uzakta falan uzun hikaye).

Sonuç olarak bu 15 gün için internet vs. kullanabileceğim bi hat alıp takayım diyorum. Neyi tavsiye edersiniz, kullan at mümkün mü ve kaça mal olur gavurda yaşayan panpalar aydınlatsın pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

http://www.turkcell.com.tr/yurt-disi/yurt-disinda-kullanim/avantaj-yurt-disi-paketi?place=autocomplete&q=avantaj%20yu

Bu günlük 17 liradan daha ucuza gelir =)

Aaa tam aradığı şeymiş bu eyv panput. Görmemişim valla (tu)

15€dan daha ucuza avrupa sim kartı bulabileceğimi sanmıyorum zaten ama bi bakayım yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Turk telekomda 1aylık 1gb internet paketi var 20tl ye genelde ben onu kullanıyorum (belçikada geçmiyor)

Onun dışında yerel halkın kullan at hatlarına bak istersen

ben bunu aldım meğersem hattın geçerliliğini italyadan kaldırmışlar bir güzelde kullandım 10sn sonra faturanız 100tlyi geçmiştir diye mesaj geldi. Noluyor lan diyene kadar 200tl olmuş. Şimdi geçerli olan paketten aldım ve interneti tamamen kullanamıyorum.Wifiden wifiye koşuyorum.

TURK TELEKOM PİŞMANLIKTIR!

ibretlik olsun yaşadıklarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı yerel sağlayıcılar bedava simcard veriyor. Hatta bazıları 1gb internet ve 250,500 aynı sağlayıcı için dakika yüklü geliyor. erasmus network ler erasmus öğrencilerine tanışma toplantılarında bu kartları dağıttıkları oluyor. Ya da sonradan ofislerinden verenler bile var. İşine yarayabilir diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...