Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP Mezz

Chrysaor

Öne çıkan mesajlar

Nasil hemen cikar bu nalet zimbirti bilen varmi?
Bogasim geliyo zaten cratleri area root yuzunden bide mez yiyince iyice gicik oluyorum. Snare/root reducer stim biraz indiriyor ama cok vakit aliyor, snare/root reducer nanolar indirmiyor galiba.
Bu pvp mezz efektini MP mez petlerine verselerdi keske, bi ise yararlardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi vurunca gectigini biliyorum, olay kimsenin vuramamasinda zaten ;) ama aradan bi nt cikip rootlu fixeri gorup nukelayinca pek hos olmuyo, lagdan evac bile edemiyorum bazen. Ustelik recharge etmek icin bile oturamiyorum mezzlenince.
Debuffla falan gecmiyomu acaba?
Cluster bulletler self dmg yapiyor, onlari deniim bide.
Sosyal ağlarda paylaş

i ih debuff la gecmiomus. timeout olmasi da zor tabi, crat calm sureleri uzun baya. cluster bullet`in self dmg yaptigini bilmiodum ben, dene eet o belki ise yarar. sonucunu bize de iletirsen seviniriz, hatta istersen deniyelim bi yerde?

crat sonunda pvp`de bi halta yaramaya basladi ehe
*zevkten 4 kosedir*

unutulmamasi gereken baska bi nokta daa var ama... omni scum`sin, az bile sana =p hiho
Sosyal ağlarda paylaş

Birkac ay gecmis olmasına ragmen yazdıklarınızın yarısını anlayamadım , hicbir fikri olmayan biri yanlıslıkla anarchy forumlarına göz atacak olsa üzülür , yıpranır.
Anarchy - Türkce
Türkce - Anarchy sözlük hazırlarsanız cok büyük iyilik olacak gelecegin anarşiklerine ;)[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulless, 30 Ocak 2003 02:18 tarihinde demiş ki:
Birkac ay gecmis olmasına ragmen yazdıklarınızın yarısını anlayamadım , hicbir fikri olmayan biri yanlıslıkla anarchy forumlarına göz atacak olsa üzülür , yıpranır.
Anarchy - Türkce
Türkce - Anarchy sözlük hazırlarsanız cok büyük iyilik olacak gelecegin anarşiklerine ;)[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

1 ay az ... bir iki ay daha lazım, hani her alemin kendi terimleri , jargonları vs. vardır da ao bu konuda abartmış durumda. ben düzgün ve herkesçe anlaşılabilir bir cümle kurduğumu pek hatırlamıyorum oyunda. her kelimenin bir kısaltması ve hatta çoğu kısaltmanın da kısaltması var. arada arkadaş gelio ben oyun oynarken , chate bakma sürekli soru soruon dikkatim daaalıo diom .)[hline]Ethernass UO Shard Admin
Pranga Webcoder
Kolayoyun Webcoder
Frank "Xammarx" Joor from Atlantean Clans
Zack "Oxxus" Dorph from Atlantean Clans

Sosyal ağlarda paylaş

said:

GA + maxed nanoresist + full defence (eldede MCS) + Morphing memory + Nanoresist implant (sadece faded) = daha bir mezzleyen babayigit cikmadi. 40 yilin basinda rootlayabiliyolar o var.

Bende ayni sekilde kullaniyorum, ama daha NRyi maxleyemedim 800 civarinda su an, psychicide artirmam lazim q200 MM icin.
Niye sadece faded NR kullaniyosun? Bright heade SI yada MM yerine NR koymak daha avantajli yuksek lvl icin, orda ne kullaniyorsun?

said:

bi sn bana nano resist çalışmıyo dediler hiç vermedim ???
işe yarıyo mu ki? pfff

Ben demis olabilir, ama soyle demisimdir; full aggde NR pek ise yaramiyor. Eger pvp yapmiyosan NR artirmak gereksiz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 30 Ocak 2003 14:17 tarihinde demiş ki:
işe yarıyo mu ki? pfff

Çalışmıyordu daha evvel ama bayağı oldu düzeleli :) hala tam olarak doğru çalıştığını söylemek güç ama işte...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chrysaor, 31 Ocak 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
said:

GA + maxed nanoresist + full defence (eldede MCS) + Morphing memory + Nanoresist implant (sadece faded) = daha bir mezzleyen babayigit cikmadi. 40 yilin basinda rootlayabiliyolar o var.

Bende ayni sekilde kullaniyorum, ama daha NRyi maxleyemedim 800 civarinda su an, psychicide artirmam lazim q200 MM icin.
Niye sadece faded NR kullaniyosun? Bright heade SI yada MM yerine NR koymak daha avantajli yuksek lvl icin, orda ne kullaniyorsun?

said:

işe yarıyo mu ki? pfff

Ben demis olabilir, ama soyle demisimdir; full aggde NR pek ise yaramiyor. Eger pvp yapmiyosan NR artirmak gereksiz bence.

Gelde sen lvl 195+ nanolari o implantler olmadan cast et :p
Cebimdede bir MP olmadigina gore herseyimle self sufficient olmak esas amacim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...