Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fotoğraf denemelerim

dogadanpc

Öne çıkan mesajlar

merhaba. paylaşmak istediğim ama umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur diye de tırstığım bir şey var. bir zamanlar instagram açtım ve troll fotoğraf çekip atmaya başladım telefonumla(samsung glx s4 mini). fotoğrafçılıkla ilgili hiçbir bilgim yok ama daha sonra bu iş hoşuma gitti. özellikle bi fotografa başlık arama-bulma kısmını çok sevdim. hatta fotoğraf çekmeyi sırf fotoğraflara kendimce başlık bulmak için yaptım denebilir. bazılarına bir şey yazamadığım da oldu.

bundan sonra belki teknik öğrenirim ya da yaptıklarıma bir şey dersiniz ve ben çıkarım yaparım bundan diyerekten bu başlığı açtım. hesap linkini koyuyorum.
https://www.instagram.com/insta.dpc/?hl=en (gönül isterdi ig linki olmasın ama..)
Sosyal ağlarda paylaş

sağolun yorumlarınız için. sanırım içten içe fotoğraf çekmek için tekniğin olup olmaması gerekliliğini düşünüyorum. mesela ben gördüğümü çekiyorum fotoğrafta daha iyi görünmesi gibi bir amacım yok. arada filtre filan kullandım sonra hoşuma gitmedi bıraktım. güzel fotoğraf neyle güzel olur sorusundayım. basit bariz ortada gibi ama kabullenemedim bir türlü genel olan kabulü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...