Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası

Steelwing

Öne çıkan mesajlar

megetege said:

Kim olduğunu bilmediğim kişilerle çok fazla bilgi paylaşmıyorum. Oyun içinden megetegem'e mail at, ordan mail olarak atayım sana hepsini ne yaptığını. Sonra uğraş istediğin kadar :)

Gereksiz corplar için kendimi yoramam o kadar kalsın istemiyorum senin dandik corplarını.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Ben üye almıyorum ki. Neden konu açayım.

Corp isimlerini sordun, mail at söyleyeyim dedim. Üşendim boşver sonra. Binlerce dansöz var tabi :)

Sadece üye almak için açılmazki konu tanıtmak içinde açılır.Tanımadığım insanlara mail atmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

He karakterin ortaya çıkacak diye geri vites. Korkma la bişi yapmıcaktım :)

Karakterim ortaya çıksa nee çıkmasa ne seninle adımın gözüküp kirlenmesini istemiyorum hepsi bu arşivcisin ya hani :).Burdan yazsan corp adını nolucakki sanki yemicez sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
"bir corpumuz pvp odaklı yüksek skill ve belirli gemileri isteyen ve ..."

styrcon bir şey sorcam sana bu corplarla ilgili. Az evvel 2 corpunda killborduna baktım ve son haftada alınan killer hangi gemilerle alınmış aşağıda paylaştım. "Yüksek skill ve belirli gemiler" derken kastettiğiniz caracal ve aşağısı mı yoksa patlayan HEL mi? O açıklama hangi corp için onu anlamaya çalışıyorumda.

Ayrıca aralıktan sonra alphalar bs ve küçük t2 gemileri kullanabilecek. Yüksel skilli corpunuz infinitumsa bildiğin alpha skilleri yeterli olcak "yüksek skilli" corpun kullandığı gemiler için :)

iyi oyunlar.

styrcon said:

Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

*Ayrıca corp tanıtım sayfalarındada corp dışındada yasak diye belirtmemişler yani ortada bir tezatlık yok.

*Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz" bu yazı genellik belirtiyor olabilir fakat bu kesinlikle her 2 yer içinde yasak olduğunun garantisini vermez benim anlatmak istediğim bu

MAXIMUS MAXMILLIANUS > küfür yasak bizde
xx > infinitumda?
MAXIMUS MAXMILLIANUS > ordada yasak
xx > genel olarak mi yoksa corp icinde mi sadece
MAXIMUS MAXMILLIANUS > genel olark

Benle konusan arkadas bahsi gecen 2 corpta da bulunmus ve hala orda olan biri. Demekki bu iki corpta yanlisa yanlis diyebilecek akli basinda erdemli insanlar da varmis. `Kufur yasak degilkii` diye kufur etmeyi savunan bi senmissin heralde.

Neyse ders olsun sana, bir daha anlamadagin yada bilmedigin konularda konusmazsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Test çağırmamıştır sizi dediğimde gelen cevap

[ 2017.11.11 21:44:11 ] MAXIMUS MAXMILLIANUS > niye açğırsın adam
[ 2017.11.11 21:44:19 ] MAXIMUS MAXMILLIANUS > 25 süpercarrier
[ 2017.11.11 21:44:22 ] MAXIMUS MAXMILLIANUS > 25 dred
[ 2017.11.11 21:44:27 ] MAXIMUS MAXMILLIANUS > nesine lazım değilmi

Bu 2 corpun 25 Super Carrier ve Dreadlik gücü varmış ya la. Test kendi allianceına davet etmiş bu 2 corpuda, sebeplerinden biri de bu super pilotlarıymış.

Bugüne kadar kimsenin görmediği super pilotlarını ve gemilerini sadece testin görmesi ve görerek recruit çabasına girmesi testin bir özelliği heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...