Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Türk Corpu Tanıtım ve Üye Alım Sayfası

Steelwing

Öne çıkan mesajlar

Recruiters, her türlü bilgi ve yardım için: Rylai Silver, Kitiaraa Uth Matar, Dutchman Flaying, Emekci Kurtlar

Turkish ≡v≡ Corporation

Orange Leeuw Corporation ve Infinitum Cartel
Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz. Ayrıca corp üyelerine scam (dolandırıcılık) ve her türlü olumsuz davranış ve yanıltıcı davranış atılma sebebidir.
Çok geniş yaş aralığından kişilerin olduğu, nezih ve saygılı bir ortamımız var, yardımlaşma ve muhabbet ön planda olup, herkesin menfaatine, düşüncesini dinleyerek, görev almak isteyenlerin gönüllüklük ve yeterlilikleri esas alınarak çalışmalar yürütülüyor, hızla büyüyen bir topluluğuz ve kesinlikle bozulmasına sebep olacak davranışlara hoşgörü göstermeyeceğiz.

Corplar Hakkında

İki corptan oluşuyoruz ikisinin birbirinden bir üstünlüğü olmayıp bir kaç nüansla ayrılıyorlar alliance ve coalition yeterliliklerine göre bir corpumuz pvp odaklı yüksek skill ve belirli gemileri isteyen ve daha fazla yaptırımı olan bir corp olup diğer corpumuz ise daha ağırlıkta eski ve yeni arkadaşların olduğu, yeni başlayan arkadaşların da kolay gelişebileceği ve bolca yardım alabileceği pvp ve pve olarak exploration, mining, industry, ratting, trading vs pek çok şeyi yapabileceği ve daha az yaptırımı olan corpumuz ismi Orange Leeuw Corporation olup başvuruları Orange Leeuw Corporation yapmanızı istiyoruz.

Yeni arkadaşlar için belirlediğimiz bazı gemi ve fitler mevcut olup, yeni arkadaşlar için hedefimiz yeni arkadaşların nullsecte faaliyet gösterebilecek gemilere binmelerini sağlayıp nullsecteki yoğun savaş ve diğer aktivetelerden dolayı sıkılıp oyunu bırakmalarını engellemek.

Yeterliliklerimiz ve olmazsa olmazlar:
1. Karakterin omega olması
2. Oyun içinde faaliyet yürütürken Discord ve sesli iletişime aktif katılım şartı
2. Karakterin bulunduğu accountun ve alt karakterler de dahil full apisi
3. Basit seviyede oyun bilgisi warp, orbit gibi terimleri bilmek en azından tutoriallara yapmış ve ya yapmış olduğu kadar bilgi sahibi olmak.

Basvurulariniz icin Recruiterlara özel mesaj çekerek veya bu kanala girerek konusabilirsiniz: Orange Leeuw Recruitment
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Steelwing said:

Corp politikası olarak kesinlikle, argo ve küfüre tolerans göstermiyoruz. Ayrıca corp üyelerine scam (dolandırıcılık) ve her türlü olumsuz davranış ve yanıltıcı davranış atılma sebebidir.

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir. Argo ve küfür tölerans edilmeyen bir şey mi değil mi siz karar verin.

28 Dec 2010, 00:29

"legionnaire etranger > http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=11354266
legionnaire etranger > bu kill mail e iyi bakin beyler
legionnaire etranger > amerikanin itligini yapan karektersiz sokak bekcisi turk arkadaslar yakinda gercek turklerin ozguven ve cesaretini goreceksiniz"

----------------------

[ 2017.10.03 20:33:12 ] Chalkias Bosphorus > WoIverine selam :D
[ 2017.10.03 20:33:36 ] WoIverine > Chalkias Bosphorus naber lan kemikçi
[ 2017.10.03 20:33:47 ] Chalkias Bosphorus > dsgasdfsd iyidir be
[ 2017.10.03 20:34:12 ] Chalkias Bosphorus > ne zaman disband oluyonuz , bu böyle bitmicek gibi
[ 2017.10.03 20:34:28 ] WoIverine > sen sürünmeye devam et evlat
[ 2017.10.03 20:34:41 ] WoIverine > elin gevurlarına iyi yavşaaa

( Sonrası karşılıklı atışmalar. )

---------------------

Çok eski bi loguda paylaştım yukarıda, 6-7 sene içinde corp kültürünü ne kadar geliştirebilmişler görün diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bireysel sıkıntılarınızı oluşumlara mâl etmeyi ne kadar doğru buldunuz bilmiyorum, kişisel problemlerinizi en kısa zamanda kendi aranızda çözümlemenizi temenni ediyorum. Maalesef corp dışındaki konuşmaların takibini yapamıyoruz. Bu gibi rahatsızlık duyduğunuz konularda yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca özel mesaj olarak yetkililere ulaşsaydınız çok daha şık bir davranış olacağı düşünüyorum.

İyi oyunlar dilerim, fly safe...
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Steelwing said:

İlgilenenler için bilgilendirme. Yukarıda yazana bakmayın, yabancı düşmanı olmak ve yabancı corpta ki türklere argolu laf atmak üst corpa geçmek için gerekliliktir. Argo ve küfür tölerans edilmeyen bir şey mi değil mi siz karar verin.

Bende yabancı bir corptayım bu dediğin corptaki elemanlarıda tanıyorum konuşmuşluğumda var birçok defa bana küfür ve argolu hiçbir kelimede bulunmadılar.Paylaştığın chatloglarının önceside önemli tabiki herhangibir kışkırtmada bulundularsa haketmişlerdir.Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.Ayrıca 1 2 kişinin konuştuklarını tüm corpa mal etmekte yakışmayan bir davranış tüm corptaki insanları zan altında bırakmış oluyorsun bu şekilde yada bir çekememezlik durumumu var ortada bilemedim.Neyse iyi oyunlar bu şekilde tartışmaları corp tanıtım sayfasının altında yapmak yanlış bence derdiniz neyse oyun içinde çözersiniz onun dışında yine oyun içinde report sistemi yapmışlar gayette ilgili ve alakalı bu konuda ccp reportlarsın varsa bir durum hakettiği cezayı verirler.Tekrardan iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Steelwing said:

Bireysel sıkıntılarınızı oluşumlara mâl etmeyi ne kadar doğru buldunuz bilmiyorum, kişisel problemlerinizi en kısa zamanda kendi aranızda çözümlemenizi temenni ediyorum. Maalesef corp dışındaki konuşmaların takibini yapamıyoruz. Bu gibi rahatsızlık duyduğunuz konularda yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca özel mesaj olarak yetkililere ulaşsaydınız çok daha şık bir davranış olacağı düşünüyorum.

Bireysel olarak şirketinizle yada sizden biriyle kişisel bir sıkıntım yok ki. Benim işim tezatlıklarla. Ayrıca 2 gün önceki yazılar corpun ceosunun yazısı, kendisi en yetkili kişi olduğundan başka bir yetkili gelmedi aklıma iletişime geçecek. Ayrıca corp içinde tasvip etmediği şeyleri dışında da yapmamasını beklerdim.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Bende yabancı bir corptayım bu dediğin corptaki elemanlarıda tanıyorum konuşmuşluğumda var birçok defa bana küfür ve argolu hiçbir kelimede bulunmadılar.

Bana etmedilerse kimseye etmezler çok mantıklı bir yaklaşım değil ama olsun.

styrcon said:
Paylaştığın chatloglarının önceside önemli tabiki herhangibir kışkırtmada bulundularsa haketmişlerdir.Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.

Düzgün bir şekilde smack talk yapan insanlara küfürlü argolu konuşmak senin için normal bir şey demekki. Ondan sana normal gelmiş attığım loglar.

styrcon said:
"Ayrıca 1 2 kişinin konuştuklarını tüm corpa mal etmekte yakışmayan bir davranış tüm corptaki insanları zan altında bırakmış oluyorsun bu şekilde yada bir çekememezlik durumumu var ortada bilemedim."

1 2 kişi dediğin kişilerden biri direk corpun ceosu. Ceonun yaptıkları sadece kendini bağlamaz corpu da bağlar. Çekememekle ilgili bölüme cevap bile yazmıcam :)

styrcon said:
Neyse iyi oyunlar bu şekilde tartışmaları corp tanıtım sayfasının altında yapmak yanlış bence derdiniz neyse ... .Tekrardan iyi oyunlar.

Derdim yok arkadaşlarla çok şükür. Corp tanıtımı altında ceo nun nasıl bir yapıda olduğunu göstermem de gayet mantıklı. İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

styrcon said:

Bende yabancı bir corptayım bu dediğin corptaki elemanlarıda tanıyorum konuşmuşluğumda var birçok defa bana küfür ve argolu hiçbir kelimede bulunmadılar.

Bana etmedilerse kimseye etmezler çok mantıklı bir yaklaşım değil ama olsun.

styrcon said:
Paylaştığın chatloglarının önceside önemli tabiki herhangibir kışkırtmada bulundularsa haketmişlerdir.Tıpkı Chalkias Bosphorus bu arkadaşın hakettiği gibi gidip kaşınmış kaşımışlar.

Düzgün bir şekilde konuşan insanlara küfürlü argolu konuşmak senin için normal bir şey demekki. Ondan sana normal gelmiş attığım loglar.

styrcon said:
"Ayrıca 1 2 kişinin konuştuklarını tüm corpa mal etmekte yakışmayan bir davranış tüm corptaki insanları zan altında bırakmış oluyorsun bu şekilde yada bir çekememezlik durumumu var ortada bilemedim."

1 2 kişi dediğin kişilerden biri direk corpun ceosu. Ceonun yaptıkları sadece kendini bağlamaz corpu da bağlar. Çekememekle ilgili bölüme cevap bile yazmıcam :)

styrcon said:
Neyse iyi oyunlar bu şekilde tartışmaları corp tanıtım sayfasının altında yapmak yanlış bence derdiniz neyse ... .Tekrardan iyi oyunlar.

Derdim yok arkadaşlarla çok şükür. Corp tanıtımı sayfasıda ceo nun nasıl bir yapıda olduğunu göstermem için gayet mantıklı bir yer. İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

SIKYAHONAW said:

Aluriel said:
sen oyuna başladın mı tekrar ondan haber ver

Naval Action da drama kasıyorum şuan asd. Eve e tekrar başlaması gözümde büyüyor acayip, zaten Naval Action bildiğin ex-eve oyuncuları ile dolu, millet emekli olup buraya gelmiş sanki.

Selam gençler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Steelwing said:

Bireysel olarak şirketinizle yada sizden biriyle kişisel bir sıkıntım yok ki. Benim işim tezatlıklarla. Ayrıca 2 gün önceki yazılar corpun ceosunun yazısı, kendisi en yetkili kişi olduğundan başka bir yetkili gelmedi aklıma iletişime geçecek. Ayrıca corp içinde tasvip etmediği şeyleri dışında da yapmamasını beklerdim.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

loop said:

Bir saat sonra IAS-15 te kıyım olacak. Olay karşılıklı super excalation'a gidebilir..

Ne oldu, katliyam oldumu IAS'de, izleyim dedim 55j deyince yattım uyudum.

Maalesef hayır, biz kendi fortumuzu koruduk, bu arada onların ki online oldu, iki taraf ta kendi objective ine baktı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...