Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni yetme web developer

photographer

Öne çıkan mesajlar

Udemy'den Rob Percival'in Complete web developer 2.0 kursunu bitirdim. Şimdi google'e baştan yazıcakmış gibi boş bir gaz var içimde fikir gelmiyor aklıma.

Html, css, boostrap, javascript, jquery, php, mysql, python, api öğrendim biraz. Gittim DepremSonDakika diye site yaptım çok yaptığı bir şey de yok hani kandillinin sitesinden alıyor verileri daha görsel bir hale sokuyor üstüne tıklayınca haritada şiddetini falan gösteriyor vs...

Bir fikir verin eksik şunu yap diyin de yapayım zengin olayım troll serbest!
(mobil development'a doğru yelken açıyorum, "git şunu da öğren" önerilerinize de açığım)
Sosyal ağlarda paylaş

helal olsun hos gozukuyor :)

tavsiyem reklam koymakla falan ugrasma, biseyler yap tutarsa sonra reklam eklersin. yoksa attigin tas urkuttugun kurbaya degmiyor.

Django ogrenirsen site gelistirme hizin 10'a falan katlanir, SQL ile zaman kaybetme, gerci belki PHP'de de ORM kullaniyorsundur ama. ORM kullan.

Ionic bakabilirsin uygulama gelistirmek istiyorsan cross platform development cok cok gelisti.

gerci sen teknoloji degil fikir istemissin gelirse aklima yazarim.

buarada yazdigin javascripti ne kadar sayfa sonunda olsa da window load'a encapsulate etmeni oneririm.

$(function(){
});

tarzi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
photographer said:

Udemy'den Rob Percival'in Complete web developer 2.0 kursunu bitirdim. Şimdi google'e baştan yazıcakmış gibi boş bir gaz var içimde fikir gelmiyor aklıma.

Html, css, boostrap, javascript, jquery, php, mysql, python, api öğrendim biraz. Gittim DepremSonDakika diye site yaptım çok yaptığı bir şey de yok hani kandillinin sitesinden alıyor verileri daha görsel bir hale sokuyor üstüne tıklayınca haritada şiddetini falan gösteriyor vs...

udemy tutorialları bu kadar işe yarıyor muymuş. e iyi ne güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...