Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuroBasket 2017

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Zaten Slovenya buradaysa en çok onun payı var bana kalırsa, şu ana kadar domine edemediği rakip takım uzunu yok. Kısaların işini aşırı kolaylaştırıyor. Kısaların çektiği ribaundlarda Slovenya turnuva lideri mesela, etkisi aşırı büyük.

Kariyeri boyunca adamdan beklenip de veremediği ne varsa şu turnuvada fazlasını koyuyor ortaya.

Doncic, Dragic falan çok üst seviye ama bir çarktan bahsedilecekse bu takımda net Vidmar'dır ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Doncic sakatlandı 3 çeyrek başı, maç orada gitti zaten de bi ihtimal diyorduk.

Şu Sırbistan tarihin en şanslı Eurobasket şampiyonu başka bir şey dğeil, bir bok oynamadan ve adam gibi mücadele bile etmeden şampiyon oldular bala göte.

Kaçırdıkları, kazanamadıkları onca finalin fidyesi derdim normalde de şu Slovenya'ya ciddi anlamda büyük yazık oldu. Tarihin en boktan şampiyonluğu resmen Sırplar için...
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

totem mi yaptın abi :D

yok valla ümidim kırılmıştı ama müthiş coaching maçı getirdi.

sıradanı geçtim, piyasadaki koçların %95'i falan 30+ sayı atmış maçın en formda adamını son 5 dakika sırf götü kalktığı ve bombok toplar kullandığı için kenarda oturtmazdı.

dragic'in kesik yemesi resmen slovenya'nın özgüvenini arttırdı, müthiş direndiler. savunma sertliğini cidden kazanma arzusu ile yapınca sırplar zaten mal olduğu ve hiçbir seti yapamadıkları için patladılar.

müthiş coaching, sonuna kadar hak ettiler slovenya'daki herkes ve koç.

doncic'siz 1.5 periyot, dragic'siz yarım periyot ki maç sonu bu. cidden peri masalı başka bir şey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Vidmar ve prepelic aldı maçı,guduric bu sene mazlum olur fenerde.

guduric benim bu turnuvada izlediğim en kötü basketbolculardan biri ya, abartmıyorum. torpille falan basketbolcu olmuş olabilir. şut dışında hiçbir vasfı yok, onda da ender aslan kadar bile değil.

belçika'da bi lavuk vardı top sektiremiyordu. ondan sonraki turnuvanın en kötü oyuncusu olabilir. burası abartıydı. ama olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Prepelic iyi bir takıma transfer yapar artık.

Zamanında Bojan Bogdan Kalinic de çok eleştiri aldı şimdi ikisi nba de birisi avrupanın zirvesinde,
Taraftarın bu sene buyuk bir beklentisi yok zaten Guduricden , Wana transferi rotasyonu rahatlattı.
Reis in elinden geçsin hele bi seneye konuşuruz Guduric i.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...