Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity: Original Sin 2

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

20 saat önce, GERGE dedi ki:

Baldur's Gate 3 hakkında duyuru filan oldu mu?

RTwP o da sanırım ama reaction gibi anlık cevap şeylerini nasıl yapacaklar çok merak ediyorum.

Buna gelince, almayı düşünüyorum ben de, oynamadım ama Switch'e çıkmış. İş-ev arası giderken oynamalık duruyor TB olduğu için.

Switch'te oynayamasi cok zahmetli. ben dayanamadim o yuzden pc ye aldim geforce now dan oynuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

karakterin base skilleri memory slottan çıkıp eklenemediği için yanlışlıkla hotbar dan sildiğim skill i geri hotbar a koyamıyorum. ben mi bulamadım yoksa bug mı emin olamadım bi sorayım dedim. diğerlerini memory slottan kaldırıp koyunca geri geliyo ama o kaldı ?

Sosyal ağlarda paylaş

sürükle bırakla ayarlayabiliyosun orayı komple? 5 tane bar var, yanlış bar'a bakıyor olmayasın? bu arada skillbook'tan "unutunca" alttaki bar'dan siliyor kısayolu. tekrar ezberleyince ilk boş olan slot'a koyuyor tekrar. onu bi deneyebilirsin. bi de de skill bar'ı kitleyebiliyosun yanlışlıkla elleşmiyim diye. solunda bi kilit işareti olması lazım onu da bi kurcalasana, sildikten sonra kitlediysen ya da bug'landıysa düzelir belki.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, dreagloth dedi ki:

bug muhtemelen, skill i seçip, 1-2 saniye basılı tutup sonra kaydırmayı denesene

skill ekranından da sürükleyince oluyomuş ya salak gibi denememişim. sağol. hep tıklıyordum memory e ekle çıkarda yapıldığı gibi innate skilleri kaldıramazsın diyordu. sürükleyip bırakabiliyırmuşsun.

1 saat önce, Cokomantis dedi ki:

sürükle bırakla ayarlayabiliyosun orayı komple? 5 tane bar var, yanlış bar'a bakıyor olmayasın? bu arada skillbook'tan "unutunca" alttaki bar'dan siliyor kısayolu. tekrar ezberleyince ilk boş olan slot'a koyuyor tekrar. onu bi deneyebilirsin. bi de de skill bar'ı kitleyebiliyosun yanlışlıkla elleşmiyim diye. solunda bi kilit işareti olması lazım onu da bi kurcalasana, sildikten sonra kitlediysen ya da bug'landıysa düzelir belki.

düzenlemeyi biliyorum da düzenlerken yanlışlıkla az yukarı bıraktım bardan ve sildi. memory olanları kaldır ekle yaparak halletmiştim innate skilli kaldıramazsın diyordu. sürüklemeyi denememişim skill ekranından.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

85 saat sonunda bitirdim. Gameplay, detay seviyesi, build çeşitliliği fln inanılmaz iyi bir oyun. Genel olarak çok beğendim ama final seçimimde bir şey üzdü.

Spoiler

Lucian'ın yaptığı şeylerden dolayı planı mantıklı gelse de kontrolü ona vermek istemeyip gücü kendime alayım dedim. Sonra öldürünce yine onun plan seçenek olarak geldi. İyi bari lucian öldü zaten purge edeyim ama kontrol bende olur veya bi şekilde başka birisi gelir dedim. Tüm source u feda ettim. Sonra yine başa lucian geldi başa. E o zaman niye öldürmeye kastım. biraz sinir etti o kısmı. Herkese eşit verseydim de biraz kaos olsaydı keşke ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...