Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity: Original Sin 2

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

ya bişey dicem,

https://www.youtube.com/watch?v=bTWTFX8qzPI

yeni başlık pls ikinci oyun için.

14 eylülde çıkıyormuş. 4 kişilik co-op varmış ya, ben 2 sanıyordum. ilk oyundaki 2 ana karakter arası etkileşimi 4'e mi vurduracaklar yoksa 2 main, 2 yancı şeklinde mi olacak acaba? kesin kickstart update hede vidyolarında anlatmışlardır da daha oyun çıkmadan her şeyini didik didik etmiyim diye bakamıştım :)

edit

yanlış vidyoyu koymuşum (facepalm)

ama kaldırasım gelmedi, spo'ya saklıyım lel
https://www.youtube.com/watch?v=7Ij0eebp1zw

Sosyal ağlarda paylaş

ben su an oynuyorum oyun güzel evet 4 kişi oynıyabiliyorsun co-op grafikler filan hoşuma gitti bayaa ultrada diyaloglarda seste olsa tadından yenmezmiş. türkçe destek yok tabiki ingilizce lazım oldukça " mesela adamın biriyle taş-kagıt-makas oynarken yanlış diyalogtan bütün köy daldı " ama hikayeyi bastan anlamak için biraz ilerlemek lazım. skiller oyun güzel olmus . birazda işi bilen birileriyle oynarsan yüksek zevk aırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

14 eylülde çıkıyormuş. 4 kişilik co-op varmış ya, ben 2 sanıyordum. ilk oyundaki 2 ana karakter arası etkileşimi 4'e mi vurduracaklar yoksa 2 main, 2 yancı şeklinde mi olacak acaba? kesin kickstart update hede vidyolarında anlatmışlardır da daha oyun çıkmadan her şeyini didik didik etmiyim diye bakamıştım :)

Karakter yaratma ekranında 2 yerine 1 karakter yaratarak başlıyorsun bu sefer. Custom karakterin yanı sıra 4-6 tane origin karakter var, bu karakterlerin isimleri ve belli görsel özellikleri - cinsiyetleri değiştirilemiyor. (Red Prince in skin coloru kırmızı olmak zorunda örneğin)

Bu origin karaktlerin kendine has hikayeleri , özel dialog seçenekleri , questleri var. Oyunda bu karakterlerle konuşup grubuna alabiliyorsun.

Gruptaki her karakter ayrı ayrı ana karakter gibi iletişime girebiliyor npcler ile, karakterin biri ile ters bir şey söylersen diğer karakterle gidip tekrar konuşma imkanın oluyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun ilk bölümünü bir arkadasla co-op bitirdik. Su ana kadarki yorumum 8/10 . Seneryo tamamen serbest. Oyle kafasında ünlem cıkan adamla tekrar konus quest al quest ver durumu yok. Bu sekilde yazıyorum cünkü benim ilk deneyimim divinity için. Bu tarz en son ice wind dale oynamıstım uzun zaman önce. Bu durum bazen bir konusma için saatler harcamanıza sebep olabiliyor. Kurgu güzel . bam gün dalmak yok oldukca strateji kullanmak lazım. Wipe çok olagan bir durum. şiddetle tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

şu divinity 2 deki gibi ceset parçaları toplayıp kendi canavarını yapma olayını geri getirseler ya çok hoşuma gitmişti o olay

lan hatta niye kimse yapmıyo böle bi necromancy geyikli oyun,çok cool bi consept ceset parçaları lootlayıp takıp çıkarıp pet canavar yapma olayları halbusi
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum update :

9/10 arkadaslar oyun gercekten cok iyi olmus. RPG cilerin elinden cıktıgı cok belli. ben bu oyunun ilkini nasıl ıskalamısım hayret. Siddetle tavsiye ederim heleki zamanında ucundan kıyısından mas üstü frp ye sarmıs birisiyseniz bayılacaksınız. yeri gelip mage in bütün partyi kurtardıgı combatlar yeri gelip knightın kendini feda edip kapıyı tutarken sizin arkadan saydırdıgınız combatlar var.
Aman res. scrolla dikkat biterse üzülürsünüz .

iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

şu divinity 2 deki gibi ceset parçaları toplayıp kendi canavarını yapma olayını geri getirseler ya çok hoşuma gitmişti o olay

lan hatta niye kimse yapmıyo böle bi necromancy geyikli oyun,çok cool bi consept ceset parçaları lootlayıp takıp çıkarıp pet canavar yapma olayları halbusi

Larian forumlarina yaz bunu. Undead olayi da boyle eklendi
Sosyal ağlarda paylaş

Çölde su arayan frp cilere oyun var.

ya ulan tam hikayeyi anladım tamam giriyoruz olaya dedim. GOD style büyüler yapmaya basladık ekiple yanımıza bir semi-god aldık. Ben varili teleport ederken adam gemiyi teleportladı . Oyun bitti cıkışı bekliceez artık. Pati okuyucuları 15 yasımdan beri FRP oyunları ile mesgulümdür. buda yaklaşık 22 Yıl yapar. Sanırım oynadıgım en iyisi bu. Karakterler rolünü dogru yapmazssa hic bir ise yaramıyorlar Wizard wizard gibi rogue rogue gibi oynamalı. 2-2-2-2-2-2-2-2-2-3-4-4-2-2-2- gibi tuş kombinasyonlarını hızlı yapmak değil olay rogue gibi düşünmek. Alın geçin . iyi oyunlar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...