Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

turambarturin

Paticik neden ölmüş?

Öne çıkan mesajlar

Uzun zamandır ancak arada bir iki göz atıyordum paticik'e. Hep var olan Circlejerking hadisesi artık sanırım 95%'i olmuş buranın. Yıllar sonra ufak bir işim düştü de, tekrar hatırladım, yıllardır neden pati'de takilmadiğimi; saolsun açtığım konuya üşüşen circlejerker arkadaşlar hiç bekletmediler.

Konu

Neyse ben kaçtım pati, sen kendine iyi bak; kapandığının haberini ileride alırız ekşiden...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ortada ters bir şey yok ki? Satılık eşya koymuşsun, insanların geneli de sattığın ürüne pahalı fiyat biçtiğini söylemiş, hatta sen tersleyene kadar sebeplerini de düzgün şekilde yazmışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Rewendor said:

Ortada ters bir şey yok ki? Satılık eşya koymuşsun, insanların geneli de sattığın ürüne pahalı fiyat biçtiğini söylemiş, hatta sen tersleyene kadar sebeplerini de düzgün şekilde yazmışlar.

katılmıyorum, sanırım "düzgün" tanımlamalarımız farklı.

Fistan said:

lafı yiyen paticik bozdu diyo

tamam ben laf yedim ve bozukdu diyorum; sen yıllardır burdasın, bozulmadı diyebilir misin? sanmam.

dana22 said:

onu bosver..allah anali babali buyutsun ..kutlarim..

teşekkür ederim.

Liebe said:

Paticik diye bir site kalmasa bile Paticik yok olmaz cano hadi sen yol al yavaştan

circlejerking derken de tam olarak bundan bahsediyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ayrıca ekleyeyim, pati benim gitmemle bir şey kaybetmez -ki yıllar önce gitmiş durumdayım- sadece bir zamanlar keyifli vakit geçirdiğim bir yerin dönüşmüş olduğu şeyi görünce üzüldüm, onu belirtmek istedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Dur lütfen gitme, sen olmadan buraların eski tadını asla yakalayamayız. Böyle yavaş yavaş değerli üyeleri kan kaybeder gibi kaybetmek istemiyoruz ='(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
çocuk yapıp bilgisayarını satan adam eskiden keyifli vakit geçiriyor olduğunu anlatıp şimdi bulunduğu durumu kötülüyor.

karşim değişen senin hayatın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bir zamanlar sevdigin yere sadece 2. el satis icin geri donuyorsan hislerin cok da kiymetli degil acikcasi bizim icin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
maalesef bozuldu evet, uzun süredir bakmadığın için şaşırmışsın sanırım, artık normali bu. pazar alanı vs kullanmazdın herhalde yeni halini bilseydin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
paticiğin belli yerlerinde sinirlenen bir insan olarak pazar alanında fiyata pahalı dediklerinde neden sinirleniyosunuz hiç anlamıyorum lan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...