Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Ev Arama ve Emlakçı

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Şimdi Ekim ayı gibi evi boşaltmamız gerekiyor(bir ihtimal kasıma sarkabilir), yeni ev arayışına ufaktan başladım. Zaten değiştirmek istiyordum ama iş durumları birde ev beğene-mememiz dolayısı ile sürekli ötelendi. Hali hazırda Üsküdar da ucuz 1+1 daire de kalıyoruz ama yeni tutacağımız ev; Avrupa yakasında 2+1, Yeni kapı-Hacı Osman metro hattına yakın olmalı. Ama bunun için hangi semtlere bakmalı? Ben şahsen levent tarafını beğeniyorum ama orada evler baya uçuk Talatpaşanın ücra köşelerine gitmedikten sonra.
Esasen emlakçı ile uğraşmak istemiyordum ama bu saatten sonra İstanbul da emlakçısız ev bulmak hayal gibi bir şey.
Tavsiye edeceğiniz düzgün, daha önce muhattap olduğunuz emlakçı da tavsiye edebilir misiniz?

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

1600-1800 civarina safirin yada movenpickin arka taraflarindan metroya 500-600m mesafede bulursunuz 2+1 rahat. 2 hafta once fala kiz kardesime ev baktik oralardan bi suru yer gezdik bi ton emlakciyla gorustuk vs. Aksama iclerinden gozumun tuttugu cakallik pesinde olmayan 1-2 tanesini atayim pm ile. arayip konusursun istersen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...