Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

ne kadar erken o kadar iyi, oyun yonlendirmiyor. storage icin mecburen oyun basinda yapman gerek. seaglide da ilk buldugun fragment'lardan biri. escape pod cevresindeki wreck'lerden bulmus olman gerek. 2 parcaydi yanlis hatirlamiyosam.

ya şöyle söylim biraz önce cylopsu yaptım ben. ama hiç karada yer inşa etmedim. cylops yaptıktan sonra yinede bir adaya falan üst kurmam gerekli mi? cylops zaten ev gibi? ama pil sorunu var galiba nasıl şarj edicem.. benim oyun ilerleyişimde bir gariplik var zaten.bazı şeylerde çok öndeyim bazılarında geri.

mesala o 2 parçadan oluşan işte el motunu hala yapamadım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

base yapmadan cyclops yapman enteresan olmus. 2 m2'lik lifepod ile kendine eziyet etmissin resmen. storage icin ne kullandin peki? o kadar malzemeyi waterproof locker ile depoladin.

oyuna bir sonraki girisinde ilk yapacagin sey kucuk bir base olsun. multipurpose room icin fragment bulmus olman gerekiyor cyclops yaptiysan. 1 tane multipurpose room bile yapsan ne kadar bosa vakit kaybetmissin anlarsin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

base yapmadan cyclops yapman enteresan olmus. 2 m2'lik lifepod ile kendine eziyet etmissin resmen. storage icin ne kullandin peki? o kadar malzemeyi waterproof locker ile depoladin.

oyuna bir sonraki girisinde ilk yapacagin sey kucuk bir base olsun. multipurpose room icin fragment bulmus olman gerekiyor cyclops yaptiysan. 1 tane multipurpose room bile yapsan ne kadar bosa vakit kaybetmissin anlarsin zaten.

Aynen öyle ya. O multi roomu nereye kurayim peki. Cylopsuda dayayıp döşüyorum ben çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...