Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

Moonpool içerisinde vehicle upgrade console yapmak lazım. Daha açıklayıcı olmak gerekirse.

Yahu lost river diye bir yer var demek spoiler diil ki? Oyun sizi oraya yönlendirmiyor. Geze geze gidiyorsunuz. (ya da wikiadan bakarak)

Misal ben kendim buldum. Seamoth depth module 3 yaptıktan sonra rahat rahat dolaşıyorsunuz zaten.

Bu eleman da dediğim yere yakın bir yerde base yapıyor. Ne güzel yaptı adam, kıskandım valla.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=CAYDCiaZ0QQ?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

moonpool olmadan direk cyclops yapsam eksik bişi kalır mı.
seamothun pili bitmişti cyclopsda şarj edecem ama cyclopsun pilleri nereden dolduruyoruz daha bilmiyorum

kalmaz. moonpool sadece seamoth icin. cyclops upgrade'leri cyclops icindeki fabricator'da yapiyorsun.

sanki moonpool'a gec, cyclops'a erken erismissin. moonpool base enerjisini kullanarak seamoth sarj ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler lık bir durum yok abi. Oyundaki pek cok cave den birinin adı lost river. Hepsinin adı var. Hikayeyle ilgili bir spo da yazılmadı.

LethE said:

moonpool olmadan direk cyclops yapsam eksik bişi kalır mı.
seamothun pili bitmişti cyclopsda şarj edecem ama cyclopsun pilleri nereden dolduruyoruz daha bilmiyorum

solar cell charger var duvara takıyorsun dolduruyor pilleri ama baya yavaş. 2 tane limiti var. Ben moonpool a dock'lu seamoth un icine takarak dolduruyordum pilleri. 2 sn de doluyor o sekilde. Ama baya guc harciyor bol bol power üreten seyler dikmek lazım base e.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

cyclops yapmadan lost river a gitmek nedir abi. seamoth tan sonra ilk iş cyclops yap. Zaten acayip zevkli kullanması. Rigged modu var ses yapmiyor. Radarda da görüyorsun levi falan gibi üst tier yaratiklari. Ghost levi saldirsa bile tanklıyor zaten. çıkıp 2 sn tamir edip geri biniyorsun. Seamoth a nerdeyse tek atıyor ghos levi.

Seamoth u da icine bindirebiliyorsun. ufak tefek yerler icin yine seamothla cikabiliyorsun. 4 5 tane storage i falan var içerde acayip iyi. Yalnız yedek bataryasiz cikmayin özellikle gideceginiz yere ne kadar yakiyor bilmiyorsanız.

Abi cyclops'un içine 20 tane locker, açlık için watermelon, bütün basic crafting stationlarını diktim. İçini dolduracaksın o cyclops'un. 2 locker sadece torpedo dolu.

Crabsquidlere ölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeyle ilgili

dun mountain island'daki alien base'ine girdim. silahi deaktif etmek icin en son geldigim security noktasindan gecemedim, pda further research required diyor. buraya tekrar gelecegiz mutlaka ama ilk asamada bu kadar mi buranin olayi? 2-3 tablet, ion cube'ler ve alien weapon/device falan scanledim. bunun disinda bisi yok herhalde su an.

bir de dagin icindeki portaldan diger adaya geciliyomus onu da ogrenmis oldum.

donus yolunda warper'lar bir iki saldirdi ama siyrildim. bunlar wiki'de yazana gore sadece infected olanlara saldiriyor, infected degilsen pasif olmasi lazim. ne ara bulasti bize?

Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Cyclops cok iyi abi. Icinde yasarsin. Welcome aboard captain diye karsilayinca seviniyorum. Kesme multi olsa crew la takilsak ya

bence oyunda ilk DLC'de yapmalayı gereken şey bu. mutlplayer oyuna resmen can getirir. yani 20 man multiyede gerek yok co-op yapsalar keşke.

bu arada şu da var co-op genelde oyunları korku potansiyelini azaltıyor. oyunda baya gerilim olduğundan belki onu bozmak istemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...