Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

ultima-tr'den gelen forumun oyuncuari bu oyunun basligini nasil acmaz. arcane steam sale topic'inde yazmisti da inanmamistim, gercekten acilmamis.

survival, craft, open world, hafiften sandbox falan, tam bu forumun oyuncu profiline uygun aslinda :) ozellikle base craft olayini seversiniz bence.
https://www.youtube.com/watch?v=kwryUPPXUF4

bu konudaki acligimi the long dark alarak giderecekken, winter sale'de bunu alip hala oynamadigimi farkettim. iyi ki de almisim.

Wiki
Beginners guide

4 saatte seamoth, scanner room blueprint'lerini falan bulabildim. bioreactor da yaptim, besleyecek bitkim de var. su anda mobile vehicle bay blueprint'lerine ihtiyacim var. bulanlardan yardim alabilirim. kelp forest'ta wreck bulamadim pek.

oyun hala early access bu arada, sanirim cok uzun suredir bu sekilde olmasi bi dezavantaj sayilabilir ama guncelleme geliyor surekli. fps sorunu buyuk olcude hallolmus, son ayarda oynuyorum. story konusunda henuz elle tutulur bi sey yok ama gerek var mi ondan da emin degilim. discover+craft seklinde gittiginden ve amacin belli oldugundan ihtiyac duymadim. yine de diger pod'larda buldugumuz pda'lerden voice memo falan dinlesek guzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda threadi acilmis :)-D

aurora manzarali base'imi satiyorum. uc odali. kapali otoparki, on ve arkabahcesi var. iyi gunes aliyor.

https://image.ibb.co/ioVXe5/20170526183123_1.jpg

edit: yukaridaki videoyu mutevazi evimi koyduktan sonra izledim. halkin vergileriyle saray yapmislar. poseidon surati falan vay anasini (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

kumdan cikan degil de baska bir serefsiz var. uzun suredir oynuyorum, hala tirstiriyor beni. utanmadan son yamada grafiklerini yenilemisler.

muzigi kapatip kendi playlistimi caliyorum. onun faydasi oluyor. bazi biomelarin muzigi resmen korku oyunundan cikma. gozun gormedigi yerde koseyi donunce 25 metrelik murekkep baligi cikacakmis hissiyati veren muzigin alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya ben korkumdan oynayamadım gene bunu :(
o kumdan çıkan köpek balıkları felan

YOU KNOW NOTHING JON SUARK
abi ondan çok daha korkunç şeyler var ya fdsagadsffga

EA oyuna 100 küsür saat gömmüşüm, artık releasede oynarım yeter. her patchde content temizleye temizleye ezberledim haritayı.

//tam no man's sky alacakken oyunun rezalet olduğu anlaşılınca alternatif olarak bunu öneren arkadaşlara da buradan yarı erotik emojiler yolluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonra bu şerefsizlerden sıkılıp quest yapyım dedim q zone a giderken dev dev mürekkep balıkları saçma sapan şeyler çıktı karşıma.

EKRANI DUVARA FIRLATTIM

anski anski diye oyun mu oynanır lan
Civcivhead said:

Suark said:

ya ben korkumdan oynayamadım gene bunu :(
o kumdan çıkan köpek balıkları felan

YOU KNOW NOTHING JON SUARK
abi ondan çok daha korkunç şeyler var ya fdsagadsffga

EA oyuna 100 küsür saat gömmüşüm, artık releasede oynarım yeter. her patchde content temizleye temizleye ezberledim haritayı.

//tam no man's sky alacakken oyunun rezalet olduğu anlaşılınca alternatif olarak bunu öneren arkadaşlara da buradan yarı erotik emojiler yolluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

copper bulmak icin cok caba harciyorum. gold, silver gibi madenleri cok daha rahat elde ederken, copper delirtiyor. node'lari desmek icin de prawn suit lazimmis. o da early game'de ulasilabilecek bir sey degil. biraz denge lazim gathering'e. bioreactor yaptim, seamoth yaptim ama node farmlayamiyorum sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

haklisin abi. lead daha asagi seviyeye cekilince copper piyasasi vuruldu. eskiden de gold silver sikintiydi.

bilmeyenler icin: titanium, copper, lead ayni yerden cikiyor. titanium oyundaki ana hammadde. lead niche, sadece radyasyonla alakali itemlara lazim. copper ise elektronik her seye lazim. daha da onemlisi pil, beacon, tabela gibi kac tane yapacaginin ucu acik oldugu itemlara lazim.

su anki droprate ile lead surplus oluyor. copper sikinti olabiliyor. bir ayara cozulur ama droprate ile oynamak kotu cozum oldugundan mutlu etmez.

yapmalari gereken sey large depositlerdeki gibi her resource'u farkli node'a koymakti. boylece hem gorsel olarak neye kostugunu anlardin, hem de random olmazdi.

large depositler geldikten sonra oradaki gibi hepsini ayricacaklarini yapacaklarini dusundum. bazi resourcelarin gorseli placeholderdi, degistirdiler. bazi resourcelarin islevi bile yoktu. eklediler. geriye ufaklari ayirmak kaldi.

arastirmadim sorulmus mudur. belki de onceligi olmayan bir rahatsizlik diyip post-release'e birakmislardir. trello'larina, subreddit'e falan bakmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...